ISBN

ISBN

9788726128185: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/nelka-i-piesek-fafik-dorota-loskot-cichocka-199642u

Cena:


W kąpieli z panią Nilsen – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Namiętność nie zna wieku i ograniczeń…

Wydaje się. że to historia jak każda inna. Jest rok 1989. Kim ma dwadzieścia lat i pracuje jako murarz. Kiedy stawia się w domu pani Nielsen. nie ma pojęcia jak bardzo zmieni jego życie ta kobieta. Bogata. seksowna. dojrzała czterdziestodwulatka.

Czuł. że wyraźnie go uwodziła. a jego nieśmiałość i brak doświadczenia bardzo ją do tego zachęcały. Wiedział. że jest dużo starsza od niego. Wiedział również. że jest mężatką. ale każda noc spędzona z nią budziła w nim prawdziwego mężczyznę. Wprowadziła go w tajniki seksualnej przyjemności. które nigdy wcześniej nie zaznał.

To nie był tylko seks… Wiedział o tym. nawet wtedy. gdy sam był już dużo starszy.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:


ISBN

9788726128512: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/fredek-i-kolo-fortuny-zofia-stanecka-199686u

Cena:


Ostatnie życzenie pani doktor – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Clara zupełnie się zmieniła. Czuje to w każdej komórce swojego ciała. Obudziła się w niej nowa tęsknota. coś. o czym nie sądziła. że ma to w sobie: zapragnęła mieć dziecko.

Kiedy Clara czegoś pragnie. nikt nie zdoła stanąć jej na drodze. Pracując jako lekarka w dużym szpitalu. ma całkiem sporo do powiedzenia w tej kwestii. I kiedy pewnego dnia widzi prawdziwego ogiera w postaci ordynatora. decyduje się go uwieść. bez względu na cenę…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99najlepsi pisarze horrorów, dydaktyka specjalna w przygotowaniu do kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, armagedon, ken liu, czarna kompania glen cook, seweryn kuśmierczyk, jakie są owady, fandom pl, python książki, książki podobne do 365 dni, status związku, zwariowane pojazdy, historia vitae magistra est, lód dukaj pdf, historia wychowania pdf, homer odyseja, erotyk książka pdf, tajni współpracownicy, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa bień, w rytmie passady pdf, tyrmand dziennik 1954, ludowa twórczość artystyczna, złota legenda pdf…