CDL/CDS silne wsparcie w procesie zdrowienia

CDL/CDS silne wsparcie w procesie zdrowienia

Autor: Antje Oswald

Roztwór ditlenku chloru CDL. znany również jako CDS. to środek do oczyszczania i odkażania wody pitnej oraz eliminowania chorób. Jest łagodnym preparatem bez smaku i ma neutralne pH. Dzięki tej książce poznasz wskazówki. w jaki sposób samodzielnie przygotować CDL i stosować odpowiednie dawki. aby osiągnąć najlepsze efekty dla zdrowia. Można go aplikować zewnętrznie. doustnie i dożylnie. Zależnie od rodzaju choroby prowadzi do szybkiego zmniejszenia się występujących objawów. Potwierdzono jego skuteczność między innymi przy alergiach. astmie i cukrzycy. Pomaga przy schorzeniach autoimmunologicznych jak choroby tarczycy. skóry czy niepłodność oraz neurodegeneracyjnych jak Parkinson. SM czy Alzheimer. Odzyskaj zdrowie i wzmocnij odporność.

29.2: https://woblink.com/ebook/nutraceutyki-czym-sa-i-jak-je-bezpiecznie-przyjmowac-wozniak-tomasz-154148u

Cena:


Żywność fermentowana i probiotyczna – PDF

Autor: Dietz Michael

Fermentacja to proces. w którym mikroorganizmy przetrawiają do pewnego stopnia produkty spożywcze i przez to poprawiają wartość i przyswajalność znajdujących się w nich substancji odżywczych. Dzięki tej książce samodzielnie przygotujesz zdrowe pikle. kimchi. sunomono czy tofu. Poznasz tajniki kiszenia i marynowania popularnych warzyw takich jak kapusta. marchew czy buraki. Opisane potrawy poprawiają wchłanialność witamin i żelaza. W znaczący sposób pobudzają trawinie tłuszczów i białka. Pozytywnie wpływają na przepływ krwi w jelitach. aktywują pracę trzustki i oczyszczają krew. Żywność fermentowana i probiotyczna poprawia pracę mózgu i uspokaja system nerwowy. Oczyszcza organizm ze środków konserwujących. wzmacniaczy smaku i złogów. Trwale. smacznie. zdrowo. 

39.3: https://woblink.com/ebook/masaz-meridianow-pdf-black-cindy-160476u

Cena:


Anestezjologia ambulatoryjna

Autor: Johan Raeder

Pierwszy przewodnik dotyczący organizacji zabiegów i znieczuleń w trybie ambulatoryjnym. Omówiono w nim tematy szczególnie ważne dla anestezjologa. przenosząc punkt ciężkości jego zainteresowań z samego zabiegu prowadzonego na sali operacyjnej na cały okres okołooperacyjny. Prezentowane zagadnienia to: organizacja oddziału. kwalifikowanie pacjenta w trybie ambulatoryjnym. przeciwwskazania. postępowanie z pacjentami w szczególnych grupach (dzieci. ciężarne. otyli. pacjenci w podeszłym wieku. pacjenci z chorobami towarzyszącymi. uzależnieni od alkoholu). zbieranie wywiadu. udzielanie informacji choremu; farmakologię i techniki anestezjologiczne. Przedstawiono również praktyczne zasady postępowania. wybór środków i metody znieczulenia. także alternatywne.

Wydaw: https://woblink.com/ebook/anestezja-chorych-w-stanie-zagrozenia-zycia-waldemar-machala-161661u

Cena:planeta singli 2 do pobrania, pułapka na myszy christie, pałac w moczarowiskach, ksiazki erotyczne pdf, e książki po polsku, powieść vonneguta, agnieszka lingas łoniewska książki, joanna misztal-konecka, jakub czarodziej ksiazka, s nowak metodologia badań społecznych, dziewczyna kłamcy, hymn slowacki, sekretne życie drzew, krótka opowieść o antychryście pdf, camilla lackberg złota klatka pdf, jedna jedyna, elle kennedy pdf…