Sekret Heleny

Sekret Heleny

Autor: Riley Lucinda

Dwadzieścia cztery lata temu Helena spędziła magiczne wakacje na Cyprze. Zakochała się wtedy pierwszy raz. Gdy ojciec chrzestny zostawia jej w spadku popadającą w ruinę willę Pandora. Helena powraca na słoneczną wyspę. by wraz z rodziną spędzić tam wakacje.

Idylliczny krajobraz wyspy skrywa jednak gęstą pajęczynę sekretów. Helena za nic nie pozwoli. by dowiedzieli się o nich William i Alex. jej mąż i syn.

Przeżywający udręki dorastania trzynastoletni Alex jest rozdarty pomiędzy potrzebą chronienia ukochanej matki za wszelką cenę. a nieuniknioną koniecznością zmierzenia się z dorosłymi problemami. Jednocześnie rozpaczliwie pragnie się dowiedzieć. kim był jego prawdziwy ojciec…

Przypadkowe spotkanie Heleny z jej ukochanym sprzed lat uruchamia lawinę wypadków. w wyniku których zder

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


Wydawnictwo

Filia: Format

205384

https://woblink.com/product-publication/download/205384/epub: 1

Cena:


ISBN

9788324069866: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/sprawa-dla-koronera-bateson-john-142656u

Cena:


ISBN

9788380152328: Wydawnictwo

Format

30.99: https://woblink.com/ebook/dzien-dobry-polnocy-magdalena-slysz-lily-brooks-dalton-26014u

Cena:


Dzień dobry. północy

Autor: Lily Brooks-Dalton

Przejmująca historia dwojga robinsonów. którzy zmagają się z tęsknotą. miłością. żalem i walczą o przetrwanie w odmienionym świecie.

Augustine od lat bada gwiazdy w odległych placówkach naukowych. Do obserwatorium. w którym pracuje. docierają informacje o katastrofie. Naukowcy muszą pilnie opuścić ośrodek badawczy. ale astronom odmawia wyjazdu.  Samotnie czeka na nadejście nocy polarnej na kole podbiegunowym. do którego – jak sam mówi – pasuje jego wnętrze.

W tym samym czasie pojazd kosmiczny z astronautką Sully na pokładzie zmierza w kierunku Ziemi. Wszystko przebiega zgodnie z planem. aż do momentu. kiedy członkowie załogi tracą łączność z centrum kontroli lotów. Uświadamiają sobie. że prawdopodobnie nie uda im się wrócić do domu.

Losy Augustine

15: https://woblink.com/ebook/zlaczeni-pokusa-cora-reilly-188040u

Cena:


ISBN

9788328709515: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/szkarlatna-glebia-krzysztof-bochus-123681u

Cena:


ISBN

9788381250634: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/swiat-bez-konca-ken-follett-zbigniew-a-krolicki-grzegorz-kolodziejczyk-31793u

Cena:


Stulecie Winnych

Autor: Ałbena Grabowska

Poruszająca opowieść o rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa rozpoczyna się tuż przed wybuchem   wojny światowej. a kończy po stu latach – w czasach współczesnych. Czerwiec  1914 roku. Podczas porodu bliźniaczek – Marii i Anny – umiera ich matka. Stanisław Winny. ojciec nowo narodzonych dziewczynek. opłakuje ukochana żonę. patrząc z lękiem w przyszłość  – ma bowiem pod opieka nie tylko bliźniaczki. ale również dwóch synów. Bracia Stanisława oraz jego rodzice. Bronisława i Antoni. jednoczą swoje siły w obliczu tragedii.  Kilka tygodni później nadchodzą kolejne dramatyczne wydarzenia – pewnego upalnego lipcowego dnia wybucha wojna…   Długie lata   wojny światowej i epidemia grypy hiszpanki boleśnie doświadczają ród Winnych. Tym bardziej cenią oni pokój i dobrobyt. które niesie ze soba dwudziestolecie międzywojenne. chociaż los nadal nie szczędzi Winnym życiowych doświadczeń. Z rosnącym  niepokojem obserwują. jak wielkimi krokami nadchodzi kolejna wojenna zawierucha.

Wydawnictwo: Zwierciadło

Cena: 33.2


EPUB.MOBI

8537: 21

https://woblink.com/product-publication/download/8537/epub

:

Cena:


Zwierzenia Arsène’a Lupina

Autor: Maurice Leblanc

Zbiór opowiadań połączony postacią głównego bohatera. Opowiadania. ułożone chronologicznie. przybliżają czytelnikowi postać głównego bohatera. Są swoistą kroniką jego życia. studium złożonego charakteru i wyjaśnieniem przyczyn zachowania ulubionego włamywacza Francji.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9książki obyczajowe polskich autorów, poza dobrem i złem pdf, wilibald winkler, katarzyna michalak serie, tron prawdy pdf, poprostu badz, zwroty po portugalsku, reklama pdf, środki wziewne, znak zorro, dieta przy hashimoto pdf, magdalena wolińska-riedi, entj związki, "dalej jest noc", początek i progres wojny moskiewskiej…