ISBN

ISBN

9788381294478: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com

Cena:


Przestrzeni! Przestrzeni!

Autor: Harry Harrison

Najgłośniejsza z powieści Harrisona. której ekranizacja pt. Zielona pożywka z Charltonem Hestonem w roli głównej została wyróżniona w 1974 r. nagrodą Nebula.

Na skrajnie przeludnionej. zdegradowanej Ziemi kończy się żywność. Ludzie walczą o jej okruchy ze sobą i szczurami. Nieliczne bogatsze państwa bronią swych zasobów zza umocnień granicznych. a wojna jest poniekąd błogosławieństwem. bo ogranicza liczbę gąb do wyżywienia.

W kilkudziesięciomilionowym głodnym. tonącym w śmieciach nowojorskim megalopolis nie panują już żadne prawa oprócz wilczych. Policja zwykle tylko rozpędza demonstrantów i sprząta po przestępcach. Funkcjonariusz Andy Rusch chce jednak rzetelnie przeprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa. Szukając sprawcy. trafia na ślad przerażającej prawdy o świecie. w którym żyje…

„Jako dzieciak czytałem mnóstwo sf. od naukowego Asimova wolałem Harry’ego Harrisona i jego fantastyczne. surrealistyczne pomysły. na których się wychowałem” – George Lucas.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Mroczna Wieża II: Powołanie Trójki

Autor: Stephen King

Po konfrontacji z człowiekiem w czerni Roland budzi się na brzegu Morza Zachodniego. gdzie odnajduje drzwi – wrota czasowe umożliwiające mu przeniknięcie do Ameryki drugiej połowy XX wieku. W Nowym Jorku spotyka troje wybranych: młodego Eddie Deana. piękną Odettę Holmes i Jacka Morta. seryjnego zabójcę. Wraz z nimi powraca do swojego świata. W krucjacie przeciwko siłom zła zyskuje nowych sprzymierzeńców. którzy pomogą mu w misji rozwikłania tajemnicy Mrocznej Wieży.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 31


ISBN

9788378189565: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/wielka-magia-elizabeth-gilbert-bozena-jozwiak-agnieszka-horzowska-18387u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/170293/epub

1:

:

Cena:


Ofiarowana. Moje życie w sekcie scjentologów

Autor: Jenna Miscavige Hill

Siedmioletnia Jenna stoi w otoczeniu dorosłych. Dwaj przedstawiciele kościoła scjentologicznego ubrani w błyszczące mundury. wręczają jej umowę. Za chwilę dziewczynka podpisze. podobnie jak inni mali członkowie. kontrakt z organizacją na miliard lat! Ofiaruje sekcie swoje życie. Jenna Miscavige Hill jest bratanicą samego przywódcy scjentologów. Jako jego krewna znalazła się w centrum najważniejszych dla sekty wydarzeń i poznała jej wstydliwe tajemnice. Kiedy uświadomiła sobie. że jest ofiarą manipulacji. podjęła dramatyczną próbę wyzwolenia się spod wpływu religijnej organizacji. Spisane po latach przejmujące wspomnienia dziewczyny odkrywają największe sekrety scjentologów. Członkami kościoła scjentologicznego od lat pozostają wielkie gwiazdy Hollywood: Tom Cruise. Will Smith. John Travolta. Kirsty Alley i wiele innych. Dzięki ich wsparciu sekta wciąż zyskuje nowych wyznawców. Dlatego Jenna wypowiedziała scjentologom wojnę. Postanowiła opowiedzieć o koszmarze. który przeszła. by uchronić innych przed niebezpieczeństwem. jakie niesie z sobą iluzoryczne szczęście w pseudoreligijnej wspólnocie.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 26.99excel podręcznik pdf, stulecie winnych tom 3 pdf, historia piękna umberto eco, córka króla piratów pdf, wzory pism urzędowych, ck dezerterzy online, tadeusz zubiński, summoner zaklinacz tom 4, król darknetu, tomasz szałanda, marek lehnert korespondent, żem, gospodarka wodno elektrolitowa, 365 dni lipińska, golem gustav meyrink, rosenberg porozumienie bez przemocy, bez zobowiązań pdf, eboki, walter russell, marcina matczak, zmory zegadłowicz, święty graal święta krew, złączeni zemstą pdf, teorie integracji europejskiej…