Całkowita przemiana finansowa

Całkowita przemiana finansowa

Autor: Dave Ramsey

Jeśli chcesz zmienić swoje wydatki w jędrny budżet. a liche konto w banku w napakowany pieniędzmi bankomat. zapraszam Cię do programu! Jest tylko jeden pewny sposób na to. by utrzymać swoje finanse w dobrej kondycji. a jest nim Całkowita Przemiana Finansowa. Zetknąłeś się już zapewne z wieloma szalonymi pomysłami na szybkie wzbogacenie się. z chwilowymi modami na finansowe diety. po których w głowie masz mnóstwo szalonych pomysłów… Twój portfel nadal świeci pustkami?

Jeśli masz dość kłamstw i fałszywych obietnic. przeczytaj tę książkę – to najprostszy. najbardziej bezpośredni plan gry. dzięki któremu całkowicie zmienisz swoje nawyki dotyczące pieniędzy. Ponadto opiera się on na wynikach. a nie wymysłach z kosmosu.

Dzięki Całkowitej Przemianie Finansowej

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.64


ISBN

9788380325685: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/pod-presja-tomasz-zukowski-206720u

Cena:


ISBN

9788324052202: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/supercepcja-sekret-ulicy-ciemnej-gacek-katarzyna-188198u

Cena:angielski techniczny pdf, mój szef jest idiotą pdf, quizy po angielsku, matura poprawka, tako rzecze zaratustra opracowanie, jacek osiewalski, gułag książka, serce tak białe, korona sniegu i krwi, dzieci w norwegii, tłumacz polsko-rosyjski mowa, władca lewawu audiobook, dark souls poradnik pdf, sztuka perswazji, peter singer etyka praktyczna pdf, oczami mężczyzny chomikuj pdf, bhp w transporcie, inteligencja emocjonalna audiobook, gospodarka liberalna, wypożyczalnia książek online, zdrowe jelita pdf, julia james, didier raoult…