Format

Format

EPUB.MOBI: 174843

https://woblink.com/ebook/drogi-martinie-nic-stone-174843u

:

Cena:


Drugie życie Izabel

Autor: J.A. Redmerski

Zdesperowana. by wieść życie u boku płatnego mordercy. który pomógł jej uciec z niewoli. Sarai postanawia na własną rękę wyrównać rachunki z okrutnym sadystą. Arthurem Hamburgiem. Jednak brak doświadczenia w zabijaniu sprawia. że jej plan spełza na niczym. a ona sama ledwo uchodzi z życiem.

Lekkomyślne decyzje Sarai sprowadzają ją na ścieżkę. z której nie ma odwrotu. Dlatego stawia Victorowi ultimatum: albo nauczy ją zabijać i da jej szansę na przeżycie w okrutnym świecie. do którego chce przynależeć. albo pozwoli. by sama zrealizowała plan zemsty. nie zważając na konsekwencje. Victor wie. że Sarai nie stanie się bezwzględną zabójczynią z dnia na dzień. postanawia więc udzielać jej lekcji. Ich skomplikowana relacja staje się coraz to bardziej zażyła. 

Gdy prawa ręka Arthura Hamburg

29.99: https://woblink.com/ebook/ponizenie-stylo-fantome-174844u

Cena:


Odwrót Wehrmachtu. Prowadzenie przegranej wojny 1943 r.

Autor: Robert M. Citino

W 1943 roku niemiecka armia. spadkobierca tradycji opierającej się na bezwzględnych. doprowadzonych do perfekcji operacjach ofensywnych. uległa własnemu wyczerpaniu oraz wymogom XX-wiecznej. uprzemysłowionej wojny. W swojej nowej książce wielokrotnie nagradzany autor Robert Citino opisuje dzieje konającego i desperacko broniącego się. lecz wciąż niezwykle groźnego i zabójczego Wehrmachtu.

Opierając się na doskonałej znajomości niemieckojęzycznych źródeł. Citino przedstawia świeży. żywy i szczegółowy opis kampanii owego sądnego roku: alianckiego desantu w Afryce Północnej. wielkiego kontruderzenia generała von Mansteina pod Charkowem. niemieckiego ataku na przełęczy Kasserine. tytanicznego starcia czołgów i ludzi na Łuku Kurskim. radzieckich kontrofensyw pod Orłem

:

Cena:


ISBN

9788324225439: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/pisma-wybrane-wiek-xx-lojek-jerzy-176678u

Cena:plemiona 2 poradnik, komornik audiobook, jedwabne szlaki. nowa historia świata, twierdza krucjata, pielęgniarstwo opieki paliatywnej, najnudniejsza książka świata, biblia. wielkie opowieści starego testamentu, matthew tyrmand, frigiel, pamiętnik 8-bitowego wojownika, biologia molekularna bakterii, raj nie istnieje, bednarek adrian, jak nie zabić swoich roślin, alicja w krainie czarów ebook, spqr historia starożytnego rzymu, świat wg clarksona, św waldemar, chlorowanie metanu, karolcia streszczenie rozdziałów, wkręceni download peb, niebezpieczny romans, poradnik tokarza pdf, terapia lęku społecznego hope chomikuj, dieta dr budwig książka pdf, wywieranie wpływu cialdini…