ISBN

ISBN

9788380325685: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/pod-presja-tomasz-zukowski-206720u

Cena:


FOX

Autor: Frederick Forsyth

A jeśli najgroźniejszą bronią na świecie jest chłopak o niewyobrażalnie błyskotliwym umyśle. który potrafi przechytrzyć wykwalifikowane służby bezpieczeństwa. przejąć kontrolę nad uzbrojeniem i sprawić. by przeciwko mocarstwom obróciła się ich własna broń?

Adriana Westona budzi w nocy telefon z kancelarii premiera. Wieści są szokujące: Pentagon. NSA i CIA zostały równocześnie zhakowane przez nieznanego sprawcę posługującego się pseudonimem FOX. który z łatwością obszedł najwymyślniejsze systemy zabezpieczające. Hakerem okazał się siedemnastoletni Brytyjczyk. Luke Jennings. Chłopak nie ma kryminalnej przeszłości. dysponuje za to genialnym umysłem.

Ekstradycja nastolatka do Stanów wydaje się nieunikniona. lecz Weston wpada na lepszy pomysł: Jeśli Luke może zrobić to nam. to co może zr

17.4: https://woblink.com/ebook/moje-poszukiwania-absolutow-paul-tillich-marcin-leszczynski-33624u

Cena:


Żona między nami

Autor: Greer Hendricks

Niczego nie zakładaj.

Podczas lektury pomyślisz. że to książka o zazdrosnej byłej żonie.

I że ma obsesje na punkcie swojej następczyni – pięknej i młodej kobiety.

Nic nie jest takie. jakie się wydaje.

Czytaj między kłamstwami…

Vanessa Thompson zrezygnowała ze wszystkiego – pracy i nowojorskich przyjaciół. by wieść bajkowe życie u boku „zbyt dobrego. by mógł być prawdziwy” męża Richarda. menedżera w funduszu hedgingowym. Gdy jednak ich z pozoru idealne małżeństwo się rozpada. Richard wiąże się z młodszą kobietą. Vanessa nie może się pogodzić ze stratą swojego męża…

Nellie. młoda nauczycielka. spotyka mężczyznę swoich marzeń. Starszy od niej o dziewięć lat Richard jest czarujący. przystojny i zamożny. Rozpieszcza ją i traktuje niczym królową. Do czasu…

NAJGŁOŚNIEJSZY THRILLER 2018 ROKU!

OD STYCZNIA 2018 ROKU W ŚCISŁEJ CZOŁÓWCE LISTY BESTSELLERÓW „NEW YORK TIMESA”

Wall Street Journal: „Sześć książek z początku 2018 roku trzeba przeczytać”..

Glamour Magazine: „Książki. których nie możemy się doczekać w 2018 roku”.

Bustle: „Osiemnaście najlepszych powieści”.

Real Simple: „Najlepsze książki w 2018 roku”.

Bookbub: „Najlepsze książki sensacyjne. które się ukażą w 2018 roku”.

Retail Me Not’s: „Trzydzieści pięć najlepszych książek 2018 roku”.

Library Reads: „Pierwsza dziesiątka najlepszych książek”.

„W Żonie między nami czytelnik znajdzie błyskotliwą fabułę opowiedzianą w wartki i trzymający w napięciu sposób. i przerażający trójkąt miłosny. w którym nie wiadomo. komu można zaufać. Wspaniała książka”.

Gilly Macmillan. autorka Perfekcyjnej dziewczyny

„Absorbująca. znakomicie skonstruowana powieść o małżeństwie i zdradzie. Wciągająca historia i fascynujący bohaterowie. Nie będziesz mógł się od niej oderwać. a do ostatnich stron będziesz się głowił nad zakończeniem”.

Lauren Weisberger. autorka powieści Diabeł ubiera się u Prady

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


13 rzeczy. których nie robią silni psychicznie rodzice. Jak wychowywać dzieci. aby wyrosły na spełnionych i szczęśliwych dorosłych

Autor: Amy Morin

Nie dajesz dziecku popełniać błędów? Pozwalasz. by dziecko tobą rządziło? W rodzicielstwie kierujesz się poczuciem winy? Jeśli tak. nie jesteś w tym osamotniony. Każdy rodzic chce zapewnić dziecku jak najlepszą i najbezpieczniejszą przyszłość. Ale w dzisiejszym coraz bardziej skomplikowanym i strasznym świecie wielu rodziców idzie o krok za daleko. wychodząc z mylnego przekonania. że tylko próbując uchronić dzieci od krzywdy i rzeczywistości. można dać im największą szansę na udane życie.

W książce 13 rzeczy. których nie robią silni psychicznie rodzice Amy Morin pokazuje. jak nie należy postępować – przedstawia niezdrowe sposoby myślenia. zachowania i uczucia utrudniające dorosłym wychowywanie silnych psychicznie dzieci.

Czerpiąc z wiedzy zyskanej na podstawie doświadczeń zgromadzonych w praktyce terapeutycznej i w roli matki zastępczej. autorka przedstawia opisy przypadków. praktyczne porady. konkretne strategie i sprawdzone ćwiczenia. które pomagają dziecku w każdym wieku – od przedszkolaka do nastolatka – wyrabiać upór i mentalne mięśnie potrzebne. by mogło wyrosnąć na zdrowego. silnego dorosłego.

Książka zawiera znakomite metody i ćwiczenia pozwalające wychować silne psychicznie dzieci. które osiągają sukces. szczęście i w pełni wykorzystują swój potencjał.

Silni psychicznie rodzice wychowują silne psychicznie dzieci i m.in:

• nie akceptują mentalności ofiary

• nie kierują się poczuciem winy

• nie traktują dziecka jakby było pępkiem świata

• nie dopuszczają. by dzieci nimi rządziły

• nie pozwalają dzieciom unikać odpowiedzialności

• nie chronią dzieci przed bólem

• nie strzegą dzieci przed popełnianiem błędów

• nie mylą dyscypliny z karą

• nie szukają dróg na skróty. by uniknąć dyskomfortu

• nie tracą z oczu swoich wartości

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9podstawy pielęgniarstwa ślusarska, barbara misztal, władysław bełza katechizm polskiego dziecka, siedem śmierci evelyn hardcastle chomikuj, wykluczenie społeczne niepełnosprawnych, arystoteles metafizyka pdf, prehistoryczne zwierzęta, ulisses audiobook, b jak bauhaus, biała gorączka hugo bader, kryształowe serca pdf, psychoruchowy, dynastia miziołków ebook, birthday girl penelope douglas, egzamin gimnazjalny biologia powtórzenie, król babilonu…