Czachówa

Czachówa

Autor: Edward Lee

W mrocznych zakątkach kompletnego zadupia. gdzie nie odważają się zapuszczać nawet służby porządkowe. sprawiedliwość wymierzana jest w pewien szczególny sposób. Sposób tak straszliwy. że mało kto wierzy w jego istnienie.

Życie Stewarta Cummingsa. agenta Biura ds. Alkoholu. Tytoniu i Broni Palnej. wkrótce wymknie się spod kontroli. Poszukując pieniędzy na leczenie żony. podjął się nielegalnego przerzutu narkotyków. Sprawy komplikują się. gdy w jego cichym miasteczku zaczynają pojawiać się ciała. Należą one do ofiar chorej. brutalnej zbrodni znanej jako „czachówa”.

Wydawnictwo Dom Horroru z dumą prezentuje kultową. splatterpunkową opowieść Edwarda Lee – opowieść pełną zdeprawowanego seksu. przemocy i zemsty.

Wydawnictwo: Dom Horroru

Cena:


ISBN

9788380494428: Wydawnictwo

Format

18.65: https://woblink.com/ebook/mur-maciej-wasielewski-ziemowit-szczerek-juliusz-cwieluch-urszula-jablonska-magdalena-kicinska-kaja-puto-katarzyna-brejwo-merle-hilbk-natasa-kramberger-jens-muhling-antje-ravic-strubel-agnieszka-wojcinska-26469u

Cena: Ziemowit Szczerektylko nie mów nikomu chomikuj, ostr ksiazka, cialdini wywieranie wpływu, lacinsko polski, blekitna kropka, zły romeo pdf, fizjoterapia w neurologii i neurochirurgii, 5 strona świata, książki do ściągnięcia, katarzyna pazdan, koniec człowieka, asa siegel, morfologia bajki propp, truchleje, obliczanie dawek leków pielęgniarstwo, siedem nawyków skutecznego działania pdf, 27 smierci, zakochani w rzymie za darmo, wiedźmin historia fenomenu, książki do czytania za darmo, ekshibicjoniści, czytnik epub online, ślepnąć od świateł pdf docer, grochola pocieszki, karolcia streszczenie lektury, jean pierre lasota, charles duhigg siła nawyku, czarownica 2 torrent…