Zły sen

Zły sen

Autor: Jacek Krakowski

Laura Sawicka postanawia spędzić wielkanocny urlop w pensjonacie swojej ciotki Ireny Wrotycz. Młoda policjantka wie. że to nie będą spokojne święta. gdyż jedzie. by wyjaśnić sprawę tajemniczych głosów. które wydobywają się ze ściany. I rzeczywiście. sielanka pensjonariuszy w przytulnym ‚Splendorze’ zostaje brutalnie przerwana. gdy odkrywają ciało zamordowanej właścicielki pensjonatu. Laura rozpoczyna śledztwo. a rozmowy z gośćmi i pracownikami ośrodka odsłaniają coraz więcej mrocznych wątków i rodzinnych tajemnic. Książka przedstawia wydarzenia w eksperymentalnej formie – nie zawiera opisów. w całości skonstruowana jest z dialogów.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


30 dni

Autor: K. C. Hiddenstorm

Linda Hill dowiaduje się. że jest nieuleczalnie chora. Z ust lekarza padają wstrząsające słowa: zostały Pani dwa miesiące życia. Zdesperowana szuka alternatywnych metod leczenia i znajduje Fundację Ostatniej Szansy. Nayhija Mara. pracownica fundacji. obiecuje Lindzie. że zostanie wyleczona… o ile tylko jej mąż dochowa wierności przez trzydzieści dni.

To. co z początku wydawało się banalnie proste. zmienia się w niebezpieczną rozgrywkę. Adam Hill będzie musiał zmierzyć się z pokusą nie z tej ziemi. Nayhija nie jest człowiekiem. lecz spragnioną zemsty istotą. a Adam znalazł się w samym sercu misternie uknutej intrygi.

Mroczna i niepokojąca powieść. która wciąga w świat niebezpiecznych intryg. Co byś zrobiła. gdyby to Tobie Nayhija Mara zaproponowała układ. w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28without merit chomikuj, kto napisał harrego pottera, sok z selera naciowego sekret boskiego lekarza, trup na plaży i inne sekrety rodzinne, gabor mate, taktyczne ratownictwo medyczne, wielka księga cipek pdf, tylko prawda was wyzwoli, karuzela paulina świst pdf, naturalnie zdrowe dziecko, dobry zły liberalizm, czarna owieczka całą lektura, deborah feldman, fizyka w sporcie przykłady, ekspedycja bogowie z kosmosu, historia filozofii tatarkiewicz, ziemia jałowa, jestem szczęśliwym singlem…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin