ISBN

ISBN

9788328714625: Wydawnictwo

Format

37.5: https://woblink.com/ebook/homo-biologicus-krystyna-szezynska-mackowiak-piazza-pier-vincenzo-201322u

Cena:


Zamknij drzwi

Autor: Rachel Abbott

Spokojne i szczęśliwe życie Jo Palmer wkrótce dobiegnie końca.

Ash – jej ukochany mężczyzna – zostanie aresztowany przez policję. Millie – jej najdroższa córeczka – zostanie jej odebrana. Jo utraci przyjaciół i zacznie wątpić w swoje zdrowie psychiczne. Ktoś kradnie wszystko. co Jo kocha. i nie powstrzyma się przed niczym.

W tej chwili Jo spędza beztrosko czas przy stole z rodziną i niczego nie podejrzewa. Na zewnątrz pada deszcz. Rozlega się pukanie do drzwi. Przyszli.

„Mroczny. niezwykle wciągający thriller psychologiczny o świetnie poprowadzonej fabule”

– The Times

„To oczywiste. dlaczego czytelnicy wciąż sięgają po kolejne thrillery tej autorki”

– Observer

„Wciągający thriller. po którym strach zgasić światło”

– Red Ma

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 29


:

:

Cena:


Epidemia. Od dżumy. przez AIDS i ebolę. po COVID-19

Autor: Sonia Shah

PANDEMIA NADESZŁA SZYBCIEJ. NIŻ SIĘ SPODZIEWALIŚMY

Ludzie XXI wieku uważają. że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. Nowoczesne środki higieny i wysoko rozwinięta medycyna uśpiły naszą czujność. Ogłoszono wielki sukces współczesnego stylu życia. Przedwcześnie. Coraz więcej dzieci nie zostaje zaszczepionych. patogeny mutują. a antybiotyki wykazują mniejszą skuteczność… Zagrożenie rośnie. a my nie wiemy. jak z nim walczyć.

Światowa Organizacja Zdrowia kieruje się interesem prywatnych inwestorów. Rządy państw bardziej dbają o budżety niż o zdrowie swoich obywateli. Firmy farmaceutyczne i lekarze zapewniają sobie niekończące się źródło pieniędzy. zalecając chorym nieskuteczne sposoby leczenia. A pacjenci dalej chorują i przenoszą wirusy.

Epidemiolodzy

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51niepokorny mężczyzna pdf, przemiany julian tuwim, medicover narodziny ksiezniczki, ebook księgarnia, transmigracja timothy’ego archera, chrobot życie najzwyklejszych ludzi świata, ken robinson odkryj swój żywioł, matematyka w otaczającym nas świecie 1 zakres podstawowy i rozszerzony, paulina młynarska moritz, falkiewicz, anna tood, bracia karamazow znak, ten obcy audiobook, "łukasz kamiński", jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły…