Posłannictwo z planety Wenus

Posłannictwo z planety Wenus

Autor: Maurice Leblanc

Na ścianie budynku. służącego niegdyś za laboratorium słynnego naukowca. od pewnego czasu pojawiają się tajemnicze obrazy. Ukazują one autentyczne wydarzenia zarówno z przeszłości. jak i teraźniejszości. Rozwikłania zagadki z młodzieńczych lat. podejmuje się Wiktoryn Beaugrand – świadek tych niesamowitych. paranormalnych zdarzeń. Ich sekret okaże się jednak bardzo pilnie strzeżony.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Jerozolima

Autor: Selma Lagerlöf

“Jerozolima“ to powieść Selmy Lagerlöf. szwedzkiej pisarki. laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

Narracja obejmuje kilka pokoleń w XIX wieku i skupia się na kilku rodzinach z Dalarna w Szwecji oraz społeczności szwedzkich emigrantów w Jerozolimie.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Przepowiednia

Autor: Christoffer Carlsson

Pewnej listopadowej nocy w niewielkiej osadzie Marbäck zostaje zamordowana młoda kobieta. Mimo że w sprawie jest wiele niewiadomych. a podejrzany. Edvard Christensson. wszystkiemu zaprzecza. szybko zostaje osądzony i skazany. Wszystko jest znów w porządku.

Ale stare grzechy rzucają długie cienie. Zbrodnia odcisnęła piętno także na życiu innych. zwłaszcza siostrzeńca Edvarda. małego Isaka. Chłopiec dorasta w przekonaniu. że ciąży na nim klątwa. i że pewnego dnia jak jego wuj dopuści się czegoś strasznego…

Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w lesie? Czy prawda wyjdzie na jaw. zanim tragedia naznaczy mieszkańców wioski już na zawsze?

Przepowiednia to smutna. piękna i osobista opowieść o życiu. a jednocześnie trzymająca w napięciu lektura. Perfekcyjnie nakreślona psychologiczna historia skutków zbrodni dla życia małej społeczności.

Christoffer Carlsson – zadebiutował w 2010 roku. autor m.in. cyklu o śledczym Leo Junkerze. nagrodzonego przez Szwedzki Instytut Kryminałów. Carlsson jest doktorem kryminologii i autorem licznych prac naukowych z tej dziedziny. wykłada na uniwersytecie w Sztokholmie. a w wolnym czasie pisze powieści.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99éric-emmanuel schmitt książki, andrzej białas, vi keeland kusząca pomyłka pdf, gra o tron audiobook download, wspominając kurta cobaina, opowiadania erotyczne audio, złoto bohaterów, maria cieśla, zarządzanie przedsiębiorstwem książka, 365 dni blanka lipińska pdf pobierz, to dla twojego dobra, wszystko to co wyjątkowe, odmiana imienia mariola, mówca umarłych, błądzą wszyscy ale nie ja pdf, transdyscyplinarność, świnka peppa i mikołaj, honoryfikatywność koreański, maly ksiaze ebook, mózg to o czym dorośli ci nie mówią, dieta w chorobach autoimmunologicznych, harasimowicz beata, czas pokaże pdf, otwórz oczy alicja sinicka pdf, żar marai, alicja w krainie czarów pdf…