ISBN

ISBN

9788711676677: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/stach-wichura-maciej-roman-wierzbinski-199317u

Cena:


:

:

Cena:


Emmy 2 – Pechowa wycieczka do Szwecji

Autor: Finderup Mette

Klasa Emmy wybiera się na zieloną szkołę. ale uczniowie zupełnie nie są w stanie ustalić. dokąd chcieliby pojechać. W końcu odbywa się głosowanie i ku wielkiej radości Emmy wygrywa Szwecja. I tak oto po podróży. którą odbywają zaśmieconym petami pociągiem. zaopatrzeni przez rodziców w nieapetyczne kanapki. lądują wreszcie na idyllicznej. opuszczonej farmie o nazwie Skånaholm. w samym środku szwedzkiego lasu.

Następnego dnia ku ich zaskoczeniu okazuje się. że inna klasa też przyjechała tu na zieloną szkołę. Są z Kopenhagi. Wszyscy uczestnicy urządzają wspólną imprezę na świeżym powietrzu! Emmy natomiast po raz pierwszy w życiu czuje się wyrzucona poza nawias. gdy jej przyjaciółka Sasha odwraca się od niej i znajduje sobie inne koleżanki.

‚Okropna wycieczka do Szwecj

5.99: https://woblink.com/ebook/emmy-1-grozba-nowego-zycia-finderup-mette-199469u

Cena:


Mieszkanie piętro wyżej – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Młodziutka i początkująca studentka medycyny zamieszkała nad antykwariatem. Ciepłe i z pozoru przytulne mieszkanko już pierwszej nocy zdradziło. że Lisa ma nad sobą szczególnych sąsiadów. Piętro wyżej mieszkała pani Hansen. kelnerka. która wieczorami głośno zabawiała się ze swoimi kochankami.

Słuchając cudzej przyjemności. Lisa pragnęła własnej. Jakie było jej zdziwienie. kiedy okazało się. że nie tylko ona cierpi na bezsenność… Wkrótce będzie dzielić ją z kimś jeszcze. kto spowoduje. że będzie głośno nie tylko piętro wyżej.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99robert trivers, martine stoessel, joseph ledoux, orzeł biały 2 audiobook, cukiernia pod amorem ciastko z wróżbą, lingua latina ad usum medicinae studentium, iwona maciąg, monika makowska-wasowska, gra desperados, włodzimierz pis romans, wykłady z anestezjologii, karuzela z idolami, atlas ryb słodkowodnych pdf, mów własnym głosem, niemiecki slang, trening dykcji, opowieści z meekhańskiego pogranicza pdf, beata sekuła, tajemnicza wyprawa tomka pdf, łukasz praski, nadzieje i marzenia, nie ty, www wolters kluwer, prawa dziecka pdf, rozmowki angielsko polskie…