ISBN

ISBN

9788366500860: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/prosta-sprawa-wojciech-chmielarz-196140u

Cena:


Stworzenie i początek Wszechświata. Teologia – Filozofia – Kosmologia

Autor: Michał Heller

Jak pogodzić wiarę w stworzenie świata przez Boga z wiedzą naukową?

Jak się ma biblijny opis stworzenia do około czternastu miliardów lat historii wszechświata i ewolucyjnego pochodzenia ciała i umysłu człowieka? 

Czy nowoczesny. naukowy światopogląd wyklucza religijność i czyni z niej zabobon?

To pytania. jakie przed sobą muszą postawić nie tylko naukowcy. filozofowie i teologowie. Stawia je każdy. kto racjonalnie podchodzi do swojej wiary. czyli prawdę o Bogu i świecie próbuje odczytać zarówno w Księdze Pisma Świętego. jak i Księdze Przyrody.

Książka ta jest praktycznym. podstawowym kursem z teologii stworzenia. filozofii nauki. kosmologii i teorii ewolucji. Polecamy ją wszystkim osobom religijnym. borykając

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 28


https://woblink.com/product-publication/download/135644/epub

1:

:

Cena:


Dziennik Anne Frank

Autor: Anne Frank

Trwa druga wojna światowa. W centrum Amsterdamu. w niewielkim mieszkaniu ukrywają się Żydzi. Wśród nich trzynastoletnia Anne Frank. która pisze dziennik.

O codziennym życiu swojej rodziny i znajomych opowiada wyimaginowanej przyjaciółce Kitty. Z pozoru niewiele znaczące notatki dziewczynki stają się przejmującym zapisem ponad dwóch lat życia w ukryciu. Strach przed ujawnieniem kryjówki przeplata się z próbą prowadzenia normalnego życia. w którym nie brakuje sporów. ale i drobnych radości.

Ostatni list do Kitty został opatrzony datą 1 sierpnia 1944 roku. Trzy dni później mieszkańcy kryjówki zostają aresztowani. a następnie przetransportowani do obozu koncentracyjnego.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

: https://woblink.com/ebook/tacet-a-mortuis-elite-kings-club-tom-3-amo-jones-145659u

Cena:


Rejs ku miłości

Autor: Julia Quinn

Ona znalazła się w nieodpowiednim miejscu…
On znalazł ją w nieodpowiednim czasie…
Czy dwa fatalne zbiegi okoliczności mogą dać jeden ideał?
Pełna temperamentu panna Poppy Bridgerton poślubi tylko mężczyznę interesującego. inteligentnego i żądnego przygód. jak ona sama.
Niestety w londyńskich salonach jeszcze takiego nie spotkała. I oto podczas wizyty nad morzem natrafia na kryjówkę przemytników.
Lecz rozkoszny dreszczyk emocji przeradza się w przerażenie. gdy Poppy zostaje porwana przez piratów i dostarczona na pokład ich okrętu – wprost do kajuty kapitana…
Kapitan Andrew Rokesby od początku wie. że piękna dziewczyna w jego kajucie oznacza kłopoty. Nie przeczuwa jednak. że rozpoczyna rejs pełen przygód i niespodzianek. Zwłaszcza że oboje nie mogą wyja

:

Cena:muzyka poranna, pytania konstytucyjne, aut caesar aut nihil, jordan peterson ksiazka, etyka zawodowa pdf, wszystkie zasady ortograficzne test, niedopasowani pdf, skrót wron, śmierć iwana iljicza streszczenie, współczesna gospodarka światowa, i śmieszno i straszno, tomasz jastrun książki, redemptoris mater pdf, na moment przed świtem, marcin tomkiel, alfabet mafi, grzegorz szymanik, córka ewy, audiobooki pobierz, a co wyście myślały, julita bator zamień chemię na jedzenie…