ISBN

ISBN

9788323896579: Wydawnictwo

Format

22.99: https://woblink.com/ebook/obsesja-fortuna-erica-spindler-5242u

Cena:


Zła Julia

Autor: Leisa Rayven

Cassie przekonała się. że czasem miłość nie wystarczy. Minęło kilka lat. a ona nadal nie wie. dlaczego Ethan odszedł. nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu. Cassie musi odegrać najtrudniejszą rolę – przybrać maskę obojętności. podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego.

Gdy Ethan i Cassie otrzymują angaż do tej samej sztuki. ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy. że dostanie jeszcze jedną szansę. i przyrzeka. że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to. co się wydarzyło. Przekonuje się jednocześnie. że nadal nie zna całej prawdy o swoim ukochanym.

Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze? A może miłość pozwoli im rozpocząć zupełnie nowy akt…?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


:

:

Cena:


Ogień i kość

Autor: Rachel A. Marks

Witaj w świecie. w którym Plotkara przeniosła się do mitycznego półświatka Hollywood!

Sage od roku jest bezdomna. Żyje na ulicach Los Angeles. walcząc o przetrwanie. Przez osiemnaście lat swojego życia. nie miała pojęcia. że jest zaginioną córką bogini ognia. Wielkie rody magicznego podziemia dopominają się o nią. Dziewczyna zostaje podstępem wciągnięta w samo centrum rozgrywki pomiędzy pięcioma domami. W ciągu zaledwie kilku dni musi wybrać. któremu z nich przysięgnie wierność.

Ogień. który się w niej budzi. tak samo ją przeraża. jak fascynuje. Tajemniczy Król Kruków. nie może zostawić jej w spokoju. a Kieran. książę ciemności rości sobie do niej prawo. Czy Faelan. jej opiekun. powstrzyma swoje uczucia względem dziewczyny. aby zapewnić jej bezpieczeństwo?

W świeci

24.99: https://woblink.com/ebook/idz-i-czekaj-mrozow-marta-krajewska-pawel-dobkowski-michal-cetnarowski-marcin-dobkowski-20646u

Cena:audiobook lew czarownica i stara szafa, piękne zapomnienie pdf, tylko rosja, jak czytać ludzi, o chłopcu który szukał domu, sprawdzian semestralny klasa 3 matematyka, heczko, bolesław prus książki, mikrobiologia ogólna, english in medical practice, justyna bargielska, borderline. jak żyć z osobą o skrajnych emocjach, jacek kall reklama, chico xavier książki, egzamin gimnazjalny fizyka zadania, damskie laboratorium…