Śmierć z ogłoszenia

Śmierć z ogłoszenia

Autor: Grzegorz Kalinowski

„Zemsta. zbrodnia oraz wielkie gwiazdy dwudziestolecia międzywojennego. Majstersztyk!”

Vincent V. Severski

Przełom sierpnia i września 1932. Polska żyje triumfem lotników Żwirki i Wigury. a kina szykują się na premierę Głosu pustyni. superprodukcji Bodo. Waszyńskiego i Brodzisza. Idyllę zakłóca seria tajemniczych zgonów producentów i artystów związanych z kinem.Ten temat nie obchodzi na razie komisarza Kornela Strasburgera i członków sekcji specjalnej Komendy Głównej. Przełożeni mają dla nich bowiem wyjątkową misję: poszukiwanie córki kogoś. kto ma przyjaciół w najwyższych kręgach władzy. Sprawa z błahej. bo wydaje się. że chodzi tylko o znalezienie krnąbrnej panny. która wyrwała się spod władzy ojca. zmienia się w serię dramatycznych zdarzeń. Bójki

32.99: https://woblink.com/ebook/nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-regnery-katy-174832u

Cena:


ISBN

9788324171484: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/plan-damy-sarah-maclean-aleksandra-januszewska-ewa-ratajczyk-175852u

Cena:


Drzewo wisielców

Autor: Piotr Jakub Karcz

W prowincjonalnym miasteczku dochodzi do porwania studentki przez psychopatycznego sadystę. Śledztwo prowadzi stosująca niekonwencjonalne metody pracy policjantka z łódzkiej dochodzeniówki.

Pewna siebie detektyw po bliższym poznaniu kilku kluczowych osób z otoczenia zaginionej zaczyna łączyć ze sobą fakty. które niczym układanka odsłaniają szokujący obraz rzeczywistości. Na pozór spokojna miejscowość okazuje się psychodelicznym teatrem. pełnym intryg. tajemnic i chorych żądz.

„Drzewo Wisielców” to brutalny. trzymający w napięciu do ostatniej strony thriller z zaskakującą fabułą. wywracającą kilkukrotnie główny nurt do góry nogami.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15mówcie mi bezprym, encyklika fides et ratio, egzaminy gimnazjalne pdf, eric schmitt, rozwiązanie umowy o pracę pdf, antoni malczewski maria pdf, neger, jax kontra, anatomia człowieka repetytorium, audiobook magiczne drzewo czerwone krzesło, jean christophe grangé, naziści i szabesgoje, nowela konopnickiej krzyżówka, trylogia zła, e biblioteka, cena szczęścia, orson scott, szczygiel nie ma…