Kwiatkowska

Kwiatkowska

Autor: Marcin Wilk

W wieku siedemnastu lat zdecydowała. że nigdy nie będzie mieć dzieci.

Nie chciała sławy. ale sława ją pociągała.

Nawet. kiedy opiekowała się chorym mężem. w pokoju obok odbywały się próby.

Przyrzekła sobie. że jeśli nie zostanie artystką. to pójdzie do klasztoru.

Solidna. punktualna i niebywale pracowita. Legenda polskiego radia i telewizji. Imponowała mistrzostwem w teatrze i na estradzie. To dla niej teksty pisał Gałczyński. Rozśmieszała do łez.

Prywatnie – pełna sprzeczności. Manewrowała między domem a pracą. luksusem a skromnością. skupieniem a przygnębieniem. W wywiadach oszczędna. tajemnicza. skłonna do konfabulacji.

Jaka naprawdę była Irena Kwiatkowska?

Marcin Wilk jako pierwszy dotarł do nie publikow

20.9: https://woblink.com/ebook/hen-ilona-wisniewska-20626u

Cena:


Doktor Proktor (#2). Doktor Proktor i wanna czasu

Autor: Jo Nesbø

Na ulicy Armatniej niewiele się dzieje – przynajmniej do chwili. gdy Lisa i Bulek dostają wyjątkową pocztówkę. Ich przyjaciel doktor Proktor ma kłopoty. dlatego dzieci wyruszają w podróż w czasie i przestrzeni za pomocą jednego z jego fantastycznych wynalazków. Na trasie Lisy i Bulka znajdzie się najpierw Paryż w czasach rewolucji francuskiej. a później Waterloo. Przeniosą się także w epokę Joanny d’Arc. Wszystko po to. aby ratować życie i miłość. Niestety są tacy. którym długie i szczęśliwe życie doktora Proktora nie jest wcale na rękę…

Nic nie jest oczywiste w książkach Jo Nesbo. Na szczęście. jak to zwykle bywa. Proszek Pierdzioszek ratuje sytuację!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 29.5


I nie było już nikogo

Autor: Agata Christie

Dziesięć osób. każda podejrzana o morderstwo. zostaje zaproszonych przez tajemniczego gospodarza do domu na wyspie. Gdy ginie druga osoba. goście szybko zdają sobie sprawę. że to. co początkowo uważali za nieszczęśliwy wypadek. jest robotą zabójcy. Postanawiają odkryć jego tożsamość. ale okazuje się. że nikt nie ma alibi. Odizolowani od społeczeństwa. niezdolni do opuszczenia miejsca pobytu. umierają jeden po drugim w sposób opisany w dziecięcej rymowance. która wywieszona jest w ich pokojach.

Najpopularniejsza powieść Agaty Chrisite. dawniej znana pod tytułem ‚Dziesięciu małych Murzynków’.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 12.05


Z dala od świateł

Autor: Samantha Young

Dawno temu Skylar Finch była wokalistką amerykańskiego zespołu pop-rockowego odnoszącego wielkie sukcesy. Jednak sława nie dawała jej szczęścia i kosztowała zbyt wiele wyrzeczeń. Lata życia w zakłamaniu zakończyły się tragedią. a Skylar zniknęła z muzycznej mapy Ameryki.

Mija półtora roku. Skylar znajduje swoje miejsce do życia w Glasgow. Ale jest bezdomna. sypia w namiocie na cmentarzu. Zarabia na jedzenie. występując jako uliczna artystka. Udaje się jej zachować anonimowość. ale mimo to przyciąga uwagę Killiana O’Dea. ambitnego dyrektora artystycznego Scyscrapers Records – najważniejszej szkockiej wytwórni fonograficznej.

Killian. od dziecka wychowywany przez wuja. właściciela firmy płytowej. dorastałby w świecie pozbawionym miłości. gdyby nie jego kochająca siostra. Chłopa

17.55: https://woblink.com/ebook/co-nas-nie-zabije-milkowski-maciej-jennifer-wright-181616u

Cena:jańczuk stomatologia zachowawcza, instrukcja obsługi męża pdf, pinokio pdf, współczesny terroryzm, dżok legenda o psiej wierności pdf, ken kesey lot nad kukułczym gniazdem, fallen crest rodzina pdf chomikuj, charakterystyka karolci, stefan żeromski ludzie bezdomni streszczenie, memo labirynty, powrót z bambuko nosowska, sławomir paruszewski, koniec samotności wiśniewski, czy bog wybaczy siostrze bernadetcie, słyszałem że malujesz domy, urodzony zwycięzca 1, lektura czarne stopy, książki do samodzielnej nauki angielskiego, przekraczanie poziomów świadomości, slowa mocy…