Wojenna korona

Wojenna korona

Autor: Elżbieta Cherezińska

„Wojenna korona” – czwarty tom bestsellerowego cyklu „Odrodzone Królestwo”

Dokonało się. Na skroniach Władysława Łokietka spoczęła królewska korona. Ale wrogowie króla rosną w siłę. Jan Luksemburski wygrywa straszliwą bitwę pod Mühldorf i wyrasta na ważnego europejskiego gracza. Krzyżackie intrygi sprawiają. że wyrok papieski jest nie do wykonania. Władysław zaczyna pojmować. iż żadna dyplomacja nie pozwoli mu odzyskać Pomorza. Wchodzi w sojusz. który nikomu w Europie nie przyszedłby do głowy. Zaskakuje wrogów i wkracza na wojenną ścieżkę. by dokonać zemsty za królobójstwo sprzed trzydziestu lat. Nie ma jednak pojęcia. że na życie jego jedynego syna czyha nieznany wróg. Następca tronu jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. a na królestwo polskie rusza potężna armia Jana Luksemburskiego.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39


Wola sensu

Autor: Viktor E. Frankl

Prawdziwym wyzwaniem współczesnej psychiatrii jest odpowiedzenie na egzystencjalna pustkę. Coraz więcej pacjentów uskarża się bowiem na poczucie bezsensu i życiowej próżni. Logoterapia uczy. że nawet tragiczne i negatywne aspekty życia. jak na przykład nieuniknione cierpienie. mogą zamienić się w triumf ludzkiego ducha pod warunkiem. że przyjmiemy odpowiedni stosunek do sytuacji. w jakiej się znaleźliśmy. W epoce. w jakiej przyszło nam żyć ? epoce umierających tradycji ? podstawowym zadaniem psychiatrii musi być wyposażenie człowieka w umiejętność odnajdywania w życiu sensu. W czasach. gdy przykazania dekalogu utraciły w oczach wielu swą niepodważalną wartość. każdego dnia musimy przestrzegać dziesięciu tysięcy przykazań wynikających z dziesiątków tysięcy życiowych sytuacji; W tym sensie można śmiało powiedzieć. że logoterapia to odpowiedź na duchowe potrzeby współczesnego człowieka.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 27.99


ISBN

9788380833616: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/zakrety-losu-nowe-pokolenie-agnieszka-lingas-loniewska-26520u

Cena:


Bez pożegnania

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Jacek Krall śni o wojnie. Chyba że akurat desperacko robi wszystko. by stracić świadomość. nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza. pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego. znajduje się na skraju wyczerpania. Silny zespół stresu pourazowego i wyrzuty sumienia związane z tragicznie zakończoną misją wojskową sprawiły. że doszedł do ściany. Wreszcie decyduje się poprosić o pomoc.

Weronika Szuwarska poniosła największą z możliwych strat. By zapomnieć o przeszłości. poświęca się pracy terapeutki. Gdy w jej gabinecie pojawia się przystojny. tajemniczy żołnierz. na którego od pewnego czasu stale się natyka. serce pani psycholog wreszcie się budzi. To nie będzie standardowa terapia. A na pewno najtrudniejsza w jej karierze. I najważniejsza.

Tymczasem Piotr Sadowski i

33.99: https://woblink.com/ebook/fakap-dan-lyons-31822u

Cena:


ISBN

9788393463060: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/warszawa-miasto-grzechu-prostytucja-w-ii-rp-pawel-rzewuski-15153u

Cena: 15.54jezus z nazaretu ratzinger, przygody odyseusza test, klan kossaków, ad aspera ad astra, w głębi lasu książka, michalak ścigany, fabryka oficerów, blog o książkach, piękno bólu pdf doci, marcin ligas agh, vadim tschenze, metro książki, jan sadkiewicz, pan samochodzik i złota rękawica pdf…