Iskra

Iskra

Autor: Broadway Alice

Jest nienaznaczona. chociaż pokryta tatuażami. Nie całkiem taka jak oni. ale też nie całkiem inna. Nie ma w Saintstone osoby bardziej niebezpiecznej od niej!

Leora zwątpiła we wszystko. co do tej pory wiedziała o sobie i swojej rodzinie. Nie jest już pewna. czy chce żyć w świecie. w którym każdy uczynek musi zostać utrwalony na skórze. Po tym. jak dowiedziała się. że w jej żyłach płynie krew nienaznaczonych. a księga upamiętniająca życie ojca została bezwzględnie spalona. postanawia poznać prawdę o swojej matce.

Czy w mieście. gdzie żyją wygnani nienaznaczeni. znajdzie pocieszenie i bezpieczeństwo? A może odkryje tam jeszcze więcej mrocznych sekretów?

Każda historia ma dwa oblicza. Zdecyduj. w które z nich chcesz uwierzyć…

Wydawnictwo: We need YA

Cena:


Zostań ze mną

Autor: Ayọ̀bámi Adébáyọ̀

Yejide pragnie dziecka. Od jej ślubu z Akinem minęły już cztery lata. Yejide próbowała wszystkiego. Odwiedzała lekarzy. znachorów i kapłanów. modliła się. odbywała posty i pielgrzymki. Przeżyła niejedno upokorzenie i niejedną chwilę złudnej nadziei. Ale wciąż liczy na cud. Ale krewni jej męża już w ten cud nie wierzą i naciskają. by Akin wziął sobie drugą żonę.

Zostań ze mną to rozgrywająca się na tle burzliwych lat 80. w Nigerii barwna i niezwykle poruszająca historia o kruchości uczuć. rozpadzie rodziny. żałobie i potędze macierzyństwa. I o desperackich próbach. jakie ludzie podejmują. by ocalić siebie i tych. których kochają. przed złamaniem serca.

To imponujący debiut. Opowiedziana zwodniczo prostym językiem historia małżeńskiego kryzysu w głęboko patriarcha

31.9: https://woblink.com/ebook/pochowani-w-niebie-kaja-gucio-peter-zuckerman-amanda-padoan-146835u

Cena: Amanda Padoanajatollah śmie wątpić, mojein, polskie normy za darmo download, wielka historia świata fogra, anita bean, chyłka tom 3, grzech gordian melissa darwood pdf, mam na imię ania, bóg nigdy nie mruga pdf, księżniczka watykanu, rosicka-jaczyńska katarzyna, o czasy o obyczaje, day leclaire, diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii…