Żywica

Żywica

Autor: Riel Ane

Co się dzieje. jeśli kochasz kogoś tak bardzo. że chcesz go zatrzymać przy sobie za wszelką cenę. w bezpiecznym miejscu?

Rodzina Haarder mieszka na odosobnionej. porośniętej świerkami małej wysepce i z rzadka kontaktuje się z obcymi. Mieszkańcy sąsiedniej wyspy uważają ich za dziwnych. ale nie wtrącają się w ich życie. Gdy ojciec zgłasza śmierć 9-letniej córki. szanują ich żałobę i coraz mniej się interesują tym. co się dzieje w odosobnionym domostwie.

Żywica to wstrząsająca i zarazem wzruszająca kronika stopniowego upadku i szaleństwa. do którego może doprowadzić ludzi lęk przez kolejną utratą i traumą.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Island Nights’ Entertainments

Autor: Robert Louis Stevenson

The famous novel by Robert Louis Stevenson tells about the exciting and dangerous adventures of young Jim and his older comrades who set off in search of a pirate treasure. Jim had to face such serious tests that an adult could not stand. But the courage. nobility. honesty and kindness of this wonderful boy helped him cope with all the difficulties!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


:

:

Cena: 14.9


Monolog z lisiej jamy

Autor: Jerzy Pilch

NOMINACJA do NAGRODY LITERACKIEJ NIKE 1997

[…] kac głodomorek… Jakież są jego podstawy konstytucyjne? Wzmożony apetyt i łaknienie? Doprawdy. proszę pana. pan ma wyjatkową wprost skłonność do trywializowania tego. co najpiękniejsze pomiędzy człowiekiem i butelką. Otóż kac głodomorem jest to jedna z najsympatyczniejszych i w pewnym sensie najszlachetniejszych odmian kaca. Szlachetność głodomorka bierze się stąd. iż daje on wgląd w zmysłową wielorakość świata. Idzie. rzecz jasna. o zmysł smaku […]

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 10


Kurs na miłość

Autor: Roma J. Fiszer

Warto dać sobie jeszcze jedną szansę.

zamiast pochopnie zejść z drogi miłości…

Wojciech i Joanna. oboje po nieudanych związkach. spotykają się przypadkowo w gdyńskiej marinie. Spotkanie kończy się „gęsią skórką” u obojga. co staje się impulsem do umówienia się „za rok”. a wreszcie do odbycia wspólnego. półrocznego rejsu. Gdy w dalekich portach i na morzu będą odkrywać swoje pasje i charaktery – ich wzajemna ekscytacja wzrośnie. Los jednak sprawi. że podróż jachtem dla Joanny potrwa tylko miesiąc. A kiedy nastąpi rozłąka. Joanna nie ma wątpliwości. że to. co czują – to po prostu miłość. Chociaż zanim to sobie wyznają. ich relacje będą meandrować. czekają ich też dziwne zdarzenia. z odkrywaniem tajemnic o sobie włącznie.

Pamięć o miłosnym unies

21.9: https://woblink.com/ebook/jak-powiedziec-swiatu-ze-zyjemy-marta-aleksandra-suslo-181920u

Cena:


Sto imion

Autor: Cecelia Ahern

Najnowsza powieść autorki. której książki do tej pory wydano w 46 krajach. w łącznym nakładzie ponad 15 milionów egzemplarzy.

Po tym. jak Kitty Logan niesłusznie oskarżyła w programie telewizyjnym niewinnego człowieka. jej kariera dziennikarska wali się w gruzy. Jedyną osobą. która wciąż w nią wierzy. jest jej mentorka. szefowa i zarazem przyjaciółka Constance Dubois. Niestety. Constance ma zaawansowanego raka. Kitty podziwia ją i szanuje najbardziej na świecie. ale ma wielkie opory przed tym. by zobaczyć ją w takim stanie. W końcu jednak pokonuje lęk i odwiedza ją w nadziei. że pozna odpowiedzi na swoje pytania i rozwieje wątpliwości. Constance opowiada jej o pewnej historii. którą od dawna chciała się zająć. ale nie pozwoliły na to inne dziennikarskie obowiązki. Prosi Kitty. by ta odszuka

36.9: https://woblink.com/ebook/zdrowe-zielone-proteiny-therese-elquist-181712u

Cena:zagadki fizyczne, wołyń bez litości, przygody baltazara gąbki trylogia, masaż pdf, moje dwie głowy książka chomikuj, philipp meyer, chwyt poręby, treu, równowaga wodno elektrolitowa, age of empires rise of rome, babadook napisy pl, troszyński ćwiczenia położnicze pdf, joseph ledoux, potwory w mitologii greckiej, oskar i pania róża cała książka, gawędy o sztuce, lem pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin