Czas zbawienia

Czas zbawienia

Autor: Grzegorz Ryś bp

Czas zbawienia to niecodzienna opowieść o nawróceniu. Abp Grzegorz Ryś z właściwą sobie wnikliwością wczytuje się w teksty biblijne oraz liturgię okresu wielkopostnego i wielkanocnego. by wydobyć to. co jest najistotniejsze w naszym przeżywaniu wiary. Na nic pójdą nasze wszystkie wysiłki związane z przestrzeganiem norm. obrzędów. zwyczajów. jeśli nie będzie żywej relacji z Jezusem; jeśli nie poddamy się Jego miłości.

Dopiero to nas zmienia. to nawraca i przekształca – przekonuje Abp Ryś – to wskrzesza w nas doświadczenie miłości. niezależnie od tego. ile dookoła i w nas samych jest nieprawości. która w nas zgasiła miłość. I powtarza za świętym Pawłem: „Nie zmarnujcie czasu łaski. bo teraz jest czas zbawienia”.

 

Abp Grzegorz Ryś to ceniony rekolekcjoni

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 9.99


ISBN

9789659003815: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/w-cieniu-gigantow-pogromy-w-1941-r-w-bylej-sowieckiej-strefie-okupacyjnej-witold-medykowski-135608u

Cena:


Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka

Autor: Robert B. Cialdini

Znakomita książka z dziedziny psychologii społecznej. prezentująca techniki wywierania wpływu. skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wpływaniem na innych ludzi oraz tych. którzy pragną obronić się przed niepożądanym oddziaływaniem bądź manipulacją. Książka skierowana jest do osób. które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych: do dziennikarzy i psychologów. kierowników i negocjatorów. specjalistów od reklamy i marketingu. prawników i ekonomistów. nauczycieli i wychowawców. Służyć może wiedzą i pomocą zarówno tym. którzy chcą wpływać na innych. jak i tym. którzy pragną się obronić przed niepożądanym wpływem.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena:


We mgle

Autor: Lisa Gray

Zaginieni dzielą się na martwych i na tych. którzy nie chcą zostać znalezieni. A także na tych. którzy nawet nie wiedzą. że zaginęli.

Jessica Shaw. prywatna detektywka. przywykła do anonimowych cynków. Ale ten wprawia ją w osłupienie: na zdjęciu przedstawiającym porwaną dwadzieścia pięć lat temu trzylatkę rozpoznaje… samą siebie. To jednak dopiero początek sekretów. Gdy w poszukiwaniu prawdy o swojej przeszłości Jessica udaje się do mrocznej części Los Angeles. zaskoczona odkrywa. że w noc jej zniknięcia zamordowano jej biologiczną matkę. Zabójca nigdy nie został ujęty. a w toczonym wówczas śledztwie jest wiele niejasności.

Kluczem do rozwiązania zagadki jest Jason Pryce. weteran policji w Los Angeles. którego Jessica pamięta jeszcze z pogrzebu ojca. Co gliniarz z L.A. robił na pogrzebie

35.99: https://woblink.com/ebook/dieta-clear-skin-nina-nelson-ronda-nelson-143673u

Cena: Ronda Nelson


ISBN

9788377795118: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/nedznicy-t-2-victor-hugo-139454u

Cena:kronika jana długosza pdf, stephen hawking krótka historia czasu, błądząc po wall street chomikuj, gorki matka, problemy rynku pracy, cham niezbuntowany audiobook, trening umiejętności interpersonalnych ćwiczenia, zrozumieć kota, jak mniej myśleć chomikuj, powieść teodora tomasza jeża, whitney g niegrzeczny szef pdf, sposob na elfa, moje lata na downing street, rozważna i romantyczna książka…