Potentat. Manhattan. Tom 2

Potentat. Manhattan. Tom 2

Autor: Katy Evans

Drugi tom gorącej serii o nieprzyzwoitej miłości wśród drapaczy chmur!

Sara od lat marzy o karierze profesjonalnej tancerki. ale nieoczekiwana kontuzja kostki sprawia. że zamiast na scenie. musi stanąć za ladą recepcji w luksusowym hotelu.

Ian to przystojny pracoholik. który jest w trakcie paskudnego rozwodu. Nie podejrzewa. że jakaś kobieta jeszcze zawróci mu w głowie.

Poznali się w taksówce. Połączyła ich gorąca przygoda w pokoju 1103. Oboje wiedzieli. że to tylko incydent. ale żadne z nich nie mogło zapomnieć o drugim.

Na ulicach Nowego Jorku nie brakuje złamanych serc. Czy Sara i Ian jeszcze kiedykolwiek się spotkają i naprawią swoje relacje?

__

O autorce:

Katy Evans – bestsellerowa autorka gorących romansów. między innymi słynnej serii Manwhore 39.99: https://woblink.com/ebook/sulla-ostatni-republikanin-keaveney-arthur-175380u

Cena:


Filipek i wakacje

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Filipek to istny wulkan energii. a jego głowa to prawdziwa skarbnica niepoprawnych (zdaniem dorosłych) pomysłów. Nic dziwnego. że nadchodzące wakacje spędzają jego rodzicom sen z powiek.

Ale ani obóz piłkarsko-taneczny. ani składanie mebli z Ikei. ani wyjazd z dziadkiem do sanatorium nie są w stanie sprawić. że Filipek będzie się źle bawił! W końcu każdy pomysł dorosłych na zajęcie mu czasu wolnego można ulepszyć. prawda?

Kipiąca humorem. trochę niepoprawna książka dla wszystkich. którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 16.9


Kod kulturowy

Autor: Clotaire Rapaille

Kod kulturowy został dotychczas przetłumaczony na 12 języków (ostatnia edycja w Korei Południowej sprzedana w 250 000 egzemplarzy). Planowane jest kolejne wydanie książki w USA. m.in. w związku z premierą książki w Polsce oraz serialem Netflixa 13 kodów. 13 kultur. Książka jest lekturą obowiązkową na wielu amerykańskich uczelniach wyższych o profilu biznesowym.

Co różni ludzi na całym świecie? Co takiego sprawia. że wybieramy jakiś styl życia i kupujemy takie. a nie inne rzeczy? Co kształtuje nasze podejście do miłości. uwodzenia i seksu? Odpowiedzią na te pytania jest kod kulturowy.

Clotaire Rapaille. światowej sławy badacz kultur i ekspert rynku. doradca większości firm z listy Forbes 100. spędził dekady. odkrywając tajemnice zachowań konsumentów i przek

44.99: https://woblink.com/ebook/cena-zniszczenia-tooze-adam-175483u

Cena:


Żołnierz rzymski

Autor: G. R. Watson

Książka G. R. Watsona jest jedną z pierwszych publikacji jeśli chodzi o armię rzymską szczególnie. ale i historię ogólnie. poruszających tematykę pojedynczego człowieka i zwykłego. codziennego życia. Przyjmując oddolną perspektywę. co wielokrotnie podkreśla. zyskuje całkowicie nowe podejście do problematyki żołnierskiego życia. Choć obecnie wydawanych jest wiele książek naukowych i quasi naukowych tego rodzaju. to monografia spoglądająca na armię rzymską od środka. w której znajdujemy tylko pojedyncze i mimowolne wzmianki o tych. którzy dotąd byli głównymi bohaterami tej opowieści. a więc wielkich wodzach oraz ich oficerach. była wówczas czymś nowym. Watson jest wyjątkowy również pod tym względem. że w przeciwieństwie do wielu przed nim i wielu po nim. nie podszedł do sprawy na

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99


ISBN

9788381195218: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/przygody-noelki-jan-nowak-176190u

Cena:


:

:

Cena:twoja ciąża tydzień po tygodniu, mroczne dzieje elizabeth frankenstein, przebudzenie lewiatana audiobook, uwikłani bez końca pdf, erotyk pdf, niebezpieczna psychologia, aleksandra derra, jak być dobrym dla siebie, historia anglii książka, jak mogłaś, w niemieckim domu, życie bez dzieci, literatura kryminalistyczna, henry james portret damy, joga pdf, nie wporządku, tadeusz szubka, christina lauren piękny, handel ludźmi w polsce, czarnobul, droga donikad…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin