Licząc gwiazdy

Licząc gwiazdy

Autor: Urszula Jaksik

Mówią: Prawda może cię uzdrowić. ale czy na pewno…

Kobieta na rozdrożu – powieść pióra Urszuli Jaksik

Magda. razem z synek i nowymi doświadczeniami. wraca z Irlandii do Polski. W krainie lodu i ognia zrozumiała. że pragnie zmiany. Michał. jej przyjaciel stał się bliższy. Z mężem. Konradem nie może dojść do porozumienia. – z dnia na dzień staje się dla niej kimś obcym.

”Licząc gwiazdy” – studium małżeńskiego życia

Kiedy bohaterka rozmyśla nad sensem swojego małżeństwa. poznaje nowe fakty na temat wspólnego. życia. “Licząc gwiazdy” to opowieść o kłamstwie. niewielkich. codziennych oszustwach które stawiają na szali wspólne szczęście. Czy bohaterka odzyska utracony spokój? Czy podoła wyzwaniom. stawianym przed nią życie? Czy wybaczy kłamstwa?

Licząc gwiazdyUrszuli Jaksik to pogłębione studium małżeństwa. potrzeby bliskości i trudnych. życiowych wyborów.

Wzruszające losy kobiet znajdziesz również w powieściach obyczajowych Katarzyny Michalak.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


1

:

:

Cena:millenium lagercrantz, żona mimo woli pdf, książka chłopcy z placu broni, stulecie winnych 3 tom, return to the castle wolfenstein, osobowość neurotyczna, wojciech bożejko, hiszpański dla początkujących pdf za darmo, skoczyńska barbara, after bez siebie nie przetrwamy pdf, zielnik pdf, cudowna podróż pdf, cud uważności pdf, oda do wolności słowacki, teraz bajty. informatyka dla szkół ponadpodstawowych. zakres podstawowy. klasa i, małgorzata gutowska, grzegorz bogdał floryda…