ISBN

ISBN

9788366485310: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/archiwum-wazniejsze-niz-zycie-agnieszka-kajczyk-olga-szymanska-bartosz-borys-anna-dunczyk-szulc-195243u

Cena: Olga Szymańska


W blasku słońca

Autor: Magdalena Kordel

Pozwól. by Twoje serce zabiło mocniej

W drodze między Paryżem. Warszawą. Wenecją i Positano wiele może się wydarzyć. Czasem trzeba wybrać boczne. okrężne drogi. by dotrzeć do celu. Los jednak dobrze wie. dokąd nas prowadzi. Dla Leli i Nicoletty tym miejscem okazał się stary dom na skraju winnicy. w sercu malowniczej Toskanii. I choć dotąd się nie znały. mają ze sobą sporo wspólnego.

Temperamentna Lela jest wściekła. bo były chłopak zniweczył jej plany. By nie posunęła się w zemście za daleko. przyjaciółki wyprawiają ją do Toskanii.

Droga Nicoletty również nie należała do łatwych. Dotąd szczęśliwe i poukładane życie przerwała nagła śmierć jej ukochanego męża. Żeby do reszty nie zwariować. wyrusza w podróż do przeszłości – przez Wenecję z młodości.

https://woblink.com/product-publication/download/196524/epub: 1

Cena:


Wydawnictwo Feniks

Format: EPUB.MOBI

29.9

1:

Cena:


190397

29.9: https://woblink.com/ebook/zdrowe-koktajle-ewa-chodakowska-lefteris-kavoukis-marta-kielak-190397u

1

Autor: Marta Kielak

Cena:jaremianka, gry ogurek, algorytmy maciej sysło chomikuj, podstawy pielęgniarstwa ślusarska, danusha goska, barbara gierusz podręcznik samodzielnej nauki księgowania, seneka książka, pragamtyzm, abc pewnosci siebie i atrakcyjności, freud malarz, choroba jako metafora, szaman noah gordon, marta sapała, metodologia badań psychologicznych brzeziński pdf, synowie i kochankowie, dom pod ziemią, termodynamika techniczna pdf, zakazany owoc pdf, mróz nowa książka, śmiech mp3, pan tadeusz epub, bestseller 2019, nagroda wielkiego kalibru 2019…