Emmy 6 – Z odrostem

Emmy 6 – Z odrostem

Autor: Finderup Mette

Czasami trudno jest dostrzec granicę pomiędzy właściwie-ciągle-jeszcze-dziecinną a prawie-dorosłą-i-odpowiedzialną Emmy. Na pewno nie pomaga w tym zamieszanie związane z oddaleniem się pewnego dnia od mamy w Ikei i bycie wywołaną przez głośnik. niczym 8-latka. a z drugiej strony otrzymanie następnego dnia pracy opiekunki i pełna odpowiedzialność za małego. sześcioletniego terrorystę. Nie jest też łatwo. kiedy twoja wychowawczyni nagle się wtrąca i mówi. że musisz się przestać zachowywać jak dziecko z przedszkola i ogłosić zawieszenie broni ze swoim odwiecznym wrogiem. Ditte. Jak niby to zrobić. skoro jest się skłóconym na śmierć i życie. a poza tym każdy przecież wie. że Ditte. to głupia krowa? Czy można być na tyle prawie-dorosłym. żeby dopuścić myśli o jakiejkolwiek swojej odpowiedzialności

5.99: https://woblink.com/ebook/emmy-5-upiornego-nowego-roku-finderup-mette-199465u

Cena:


Mistrzyni swojego życia

Autor: Kinga Bogdańska

MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA. ŻONGLUJĄCA MATKA to pierwsza tak kompleksowa książka na polskim rynku o odkryciu siebie. poukładaniu swoich ról. uporządkowaniu przeszłości oraz zaprojektowaniu upragnionej przyszłości.

Dla kogo jest ta książka?

 

Jeśli uważasz. że:

 • pełnisz wiele ról w życiu. ale większość Cię nie satysfakcjonuje.
 • jesteś zmęczona realizowaniem czyiś oczekiwań i potrzeb.
 • uważasz. ze nie zasługujesz w życiu na nic lepszego.
 • czujesz się źle Sama z Sobą.
 • chciałabyś więcej od życia. ale nie wiesz jak.
 • Twoja trudna przeszłość mocno wpływa na Twoją teraźniejszość

Przeczytaj tę książkę!

 

Dzięki tej książce i wykonanym w niej zadaniom:

 • Zaczniesz doceniać Siebie taką

  Wydawnictwo: Avia Artis

  Cena: 22.49


  Wiatronogi

  Autor: Lew Tołstoj

  Fedź. stary pastuch wyrusza w podróż ze swoimi końmi. Wśród stada młodych. pięknych i niezwykle sprawnych zwierząt znajduje się leciwy wałach. Współtowarzysze wyśmiewają się z konia. a przecież i on ma za sobą lata świetności. Czy opowieść o młodości wpłynie na jego pozycję w stadzie?

  Piękna historia o przemijaniu. starości i szacunku do innych napisana z niezwykłej perspektywy starego konia. Poruszy najtwardsze serca i skłoni do refleksji nad pozycją osób starszych w społeczeństwie.

  Wydawnictwo: Saga Egmont

  Cena: 4.99


  Toutatis znaczy zagłada

  Autor: Tomasz Biedrzycki

  Rok 2019. Planetoida 4197 Toutatis uderza w Ziemię. Zaczyna się era Wielkiej Zimy. w której życie od śmierci dzielą sekundy. a o przetrwaniu decyduje przypadek. Wszelkie próby odbudowania cywilizacji zbierają okrutne żniwo i wypaczają wszelkie znane formy ludzkich rządów. Gdy w ciemnościach najgorszym. co może cię spotkać jest drugi człowiek. przy życiu pozostają tylko najwytrwalsi i najbardziej bezwzględni. Czy komukolwiek uda się przetrwać?

  Wydawnictwo: Saga Egmont

  Cena: 9.99


  Opowieści nadzwyczajne – Tom II

  Autor: Edgar Allan Poe

  Drugi tom opowiadań amerykańskiego poety i nowelisty Edgara Allana Poe. Twórca tak zwanego czarnego romantyzmu w swoich utworach zabiera czytelników w świat pełen grozy i niepokoju. Buduje wnikliwe studia ludzkiej psychiki wystawianej na ekstremalne sytuacje. „Opowieści nadzwyczajne’ w mistrzowskim przekładzie Bolesława Leśmiana są zaproszeniem do świata pełnego mrocznych tajemnic.

  Spis utworów:

  1. WILIAM WILSON

  2. PORTRET OWALNY

  3. PRAWDZIWY OPIS WYPADKU Z P. WALDEMAREM

  4. METZENGERSTEIN

  5. HOP-FROG

  6. CZŁOWIEK TŁUMU

  7. RĘKOPIS ZNALEZIONY W BUTLI

  8. MASKA ŚMIERCI SZKARŁATNEJ

  9. CZARNY KOT

  10. BERENICE

  Wydawnictwo: Saga Egmont

  Cena: 7.99


  https://woblink.com/product-publication/download/200350/epub

  1:

  :

  Cena:


  Emmy 2 – Pechowa wycieczka do Szwecji

  Autor: Finderup Mette

  Klasa Emmy wybiera się na zieloną szkołę. ale uczniowie zupełnie nie są w stanie ustalić. dokąd chcieliby pojechać. W końcu odbywa się głosowanie i ku wielkiej radości Emmy wygrywa Szwecja. I tak oto po podróży. którą odbywają zaśmieconym petami pociągiem. zaopatrzeni przez rodziców w nieapetyczne kanapki. lądują wreszcie na idyllicznej. opuszczonej farmie o nazwie Skånaholm. w samym środku szwedzkiego lasu.

  Następnego dnia ku ich zaskoczeniu okazuje się. że inna klasa też przyjechała tu na zieloną szkołę. Są z Kopenhagi. Wszyscy uczestnicy urządzają wspólną imprezę na świeżym powietrzu! Emmy natomiast po raz pierwszy w życiu czuje się wyrzucona poza nawias. gdy jej przyjaciółka Sasha odwraca się od niej i znajduje sobie inne koleżanki.

  ‚Okropna wycieczka do Szwecj

  5.99: https://woblink.com/ebook/emmy-1-grozba-nowego-zycia-finderup-mette-199469u

  Cena:  marta kisiel, książki kryminalne ranking, ebooki sklep, gołębiarki serial online, plan wydarzeń zaczarowana zagroda, kto zabrał mój ser audiobook, michio kaku książki, lois lowry, claire douglas siostry, penny jordan książki, władysław tatarkiewicz historia filozofii tom 2 pdf, pieśń jutra chomikuj, virginia sapieha, cyrulik booksy, mama i sens życia, malowany człowiek księga 2, obscure ii, the ghost bride, glen cook czarna kompania, maringe chińczyk, dr olechowska, maciej sosnowski pierwsza miłość…