Rozwój i doskonalenie umiejętności negocjacyjnych

Rozwój i doskonalenie umiejętności negocjacyjnych

Autor: E. Jadwiga

Jeżeli wydaje Ci się. że wiesz o negocjacjach wszystko. to masz rację – tylko Ci się wydaje._x000D_ _x000D_ Publikacja stanowi kompendium wiedzy z zakresu negocjacji. komunikacji interpersonalnej oraz wywierania wpływu na ludzi. Autorka zachęca czytelników do zgłębiania tajników sztuki negocjacji – w przystępny sposób prezentuje treści. a także podaje liczne przykłady z praktyk negocjacyjnych i opatruje je licznymi komentarzami._x000D_ Wyuczenie się na pamięć standardowych reguł postępowania nikomu nie zapewni sukcesu w negocjacjach. Umiejętność negocjowania nie jest przekazywana w genach – do perfekcji dochodzi się dzięki własnemu uporowi w zdobywaniu zarówno wiedzy. jak i umiejętności analitycznego postrzegania procesów. w których uczestniczymy. Nigdy nie osiągniemy negocjacyjnego mistrzostwa. jeśli nie oderwiemy się od głęboko zakorzenionych poglądów. schematów zachowań i bazowania na nie zawsze dobrych doświadczeniach. Nieuwzględnienie perspektywy drugiej strony oraz narzucanie jej naszych przekonań i wartości zawsze prowadzi do frustracji i niezadowolenia._x000D_ W trakcie negocjacji powinno nam przyświecać motto. którym kierowała się też autorka książki: „Daj mi to. czego potrzebuję. w zamian otrzymasz to. co jest potrzebne Tobie” (Gavin Kennedy).

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95


Krzysztof Kolumb

Autor: James Fenimore Cooper

“Krzysztof Kolumb” to powieść Jamesa Fenimore’a Coopera. amerykańskiego powieściopisarz. jednego z najwybitniejszych twórców powieści rozgrywających się na dzikim zachodzie.

Luis de Bobadilla stara się o rękę. ulubienicy królowej Isabelli. Dziewczyna przysięgła. że odda swą rękę tylko temu. kogo zaakceptuje królowa. Luis nie zyskuje tej akceptacji. Jedyną szansę w poprawieniu swojej reputacji widzi w zaciągnięciu się na statek przygotowywany do zamorskiej wyprawy Krzysztofa Kolumba.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


ISBN

9788380881211: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/polityka-spoleczna-wobec-starzenia-sie-ludnosci-w-usa-i-w-szwecji-kaja-zapedowska-kling-207736u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/202637/epub

1:

:

Cena:


Pieśni ofiarne

Autor: Rabindranath Tagore

“Pieśni ofiarne” to tom poezji Rabindranatha Tagore. indyjskiego poety. prozaika. filozofa. kompozytora. malarza. pedagoga. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

Rabindranath Tagore za tom poezji “Pieśni ofiarne” w 1913 roku otrzymał literacką Nagrodę Nobla. Tematem wierszy jest bezgraniczne uwielbienie Boga. któremu autor pragnie powierzyć całe swoje życie. 

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 3.49


Zmiany kapitału własnego spółki kapitałowej

Autor: Anna Rzetelska

Kapitał własny to kategoria ekonomiczna odgrywająca szczególną rolę w obrocie gospodarczym. ponieważ nie tylko inicjuje on działalność gospodarczą spółki kapitałowej. lecz także jest fundamentem finansowym w całym okresie jej funkcjonowania. Z uwagi na doniosłą rolę w biznesie i w otoczeniu gospodarczym kapitał własny uzyskał w praktyce normatywny wymiar. regulowany nie tylko przez prawo handlowe.

Kapitał własny spółki zmienia się wskutek różnych decyzji – zarówno jej właścicieli. jak i zarządu. W prezentowanej monografii rozważania dotyczą zmian kapitału własnego w spółce kapitałowej – uwarunkowań prawnych określonych w Kodeksie spółek handlowych oraz skutków finansowych. czyli bilansowych i podatkowych

:

Cena:piraci z karaibów na krańcu świata, zagadki fizyczne, opowiadania czechowa pdf, biografie odtajnione pdf, michał przeperski, wypracowanie balladyna, jacek pasieczny, wotum nieufności mroz, brejdygant szadź, otoczeni przez psychopatów pdf, james gleick, nauczyciele rozmowy, stowarzyszenie umarłych poetów po polsku, ruchy społeczne przykłady, programowanie systemowe, żeromski nowele, revol przeżyć, potop sprawdzian, trening ikigai, książki ratownictwo medyczne…