ISBN

ISBN

9788381950510: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/slowianski-amulet-renata-kosin-177961u

Cena:


Niegrzeczny rockman

Autor: Kristen Callihan

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie. która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

John „Jax” Blackwood. gwiazda rocka. od dwóch lat. odkąd próbował odebrać sobie życie. trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą. która ucieka z jego lodami.

Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda. sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała. że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć. a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.

Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce ok

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 29


Tajemnice hoteli Dubaju

Autor: Marcin Margielewski

Nawet najbardziej luksusowe hotele mają swoje mroczne sekrety.

Przemilczana prawda o najdroższych hotelach świata.

W luksusowych hotelach Dubaju doba kosztuje fortunę. Zatrzymują się tam tylko najbogatsi. Zostawiają miliony. by zrealizować swoje fantazje i ukryć je przed światem. Teraz możesz poznać ich tajemnice.

Hotelowy konsjerż. czyli przedstawiciel najbardziej ekskluzywnej hotelowej obsługi. Jest jak współczesny dżin. musi być na każde skinienie swoich obrzydliwie bogatych gości i nie ma życzenia. którego nie spełni. Wszystko. co wydarzyło się w czterech ścianach luksusowego świata. ma w nich pozostać. A jeśli prawda wyjdzie na jaw?…

Marcin Margielewski poznał Samira. konsjerża jednego z najdroższych hoteli w Dubaju. który zdradził jego pilnie strzeżone tajemnice. W tym zawodzie stawką są bajecznie wielkie pieniądze. a czasami… ludzkie życie.

Jakie sekrety skrywają najbogatsi ludzie świata? Co skrywają prestiżowe hotele? Jak spędzić najdroższe wakacje życia. nie wydając ani grosza?

Marcin Margielewski – karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy. prasowy i telewizyjny. pracując dla mediów. takich jak ‚Maxim’. ‚CKM’. ‚Super Express’. Gazeta.pl. TVP czy Polsat Café. Przez dziesięć lat podróżował. mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii. Dubaju. Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: ‚Jak podrywają szejkowie’ (2019). ‚Była arabską stewardesą’ (2019) i ‚Zaginione arabskie księżniczki’ (2020).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788395550898: Wydawnictwo

Format

17.45: https://woblink.com/ebook/halibut-na-ksiezycu-dobromila-jankowska-david-vann-ewa-pawlowska-204727u

Cena:


Uwikłane w historię. Bohaterki i zdrajczynie

Autor: Jarosław Molenda

Która arystokratka została agentką?Czy „Krwawą Lunę” dręczyły wyrzuty sumienia? Dlaczego Irena Gelblum zmieniła nazwisko? Co. oprócz zainicjowania w Polsce Uniwersytetów Trzeciego Wieku. zawdzięczamy Halinie Szwarc? Najnowsza książka z serii biografii historycznych wydawnictwa Lira przedstawia sylwetki dziesięciu Polek. którym przyszło igrać z własnym życiem i historią. Bohaterki? Zdrajczynie? A może ofiary czasów. w jakich przyszło im żyć? Jarosław Molenda. znany pisarz i publicysta. przybliża nam losy Polek uwikłanych w tragiczną historię XX wieku. Kontrowersyjne postaci. tajemnice wywiadów i biograficzne ciekawostki gwarantują pasjonującą lekturę!Autor ma w swoim dorobku ponad trzydzieści książek popularno-naukowych o tematyce historycznej i podróżniczej. jest też dz

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


The Darkest Moon

Autor: Anna Todd

NOWA KSIĄŻKA AUTORKI BESTSELLEROWEJ SERII AFTER

Jak odzyskać blask najjaśniejszych gwiazd?

Karina tęskni za Kaelem bardziej. niż jest skłonna przyznać. Przystojny żołnierz jeszcze niedawno spał w jej łóżku. pościel wciąż nosi zapach jego skóry. Dziewczyna nie może mu wybaczyć. że pomógł jej jedynemu bratu wstąpić do armii. Przecież w dzieciństwie obiecali sobie z Austinem. że nigdy tego nie zrobią. że nie powtórzą błędów ojca.

Zdaje się jednak. że jej relacją z Kaelem kieruje jakaś tajemnicza siła. Mężczyzna wciąż jest w pobliżu. pojawia się w niespodziewanych momentach i pomaga wszystkim dokoła – także Karinie. Kiedy jej świat chwieje się w posadach. on powstrzymuje go przed upadkiem. Skoro więc dziewczyna nie może pozbyć się Kaela ze swojego życia. po

15.95: https://woblink.com/ebook/uklad-z-milionerem-pola-kraucz-202768u

Cena:



całe audiobooki za darmo, niepokoje wychowanka torlessa, oczy ciemności ebook, złota rękawica, kuźmińscy mara, książka broszurowa ze skrzydełkami, piotr legutko rodzina, testament poetycki, ród rodrigandów, sara shepard gra w kłamstwa, ksiega dziecka, jadłonomia chomikuj, pierony, ksiazki za darmo…