Bracia Karamazow

Bracia Karamazow

Autor: Fiodor Dostojewski

‚Bracia Karamazow’ to ostatnia powieść Fiodora Dostojewskiego. uważana powszechnie za kulminację jego twórczości.

Książka opisuje historię ojcobójstwa. w którą w różnym stopniu są zamieszani wszyscy synowie zamordowanego człowieka. Powieść koncentruje się na psychologicznych pobudkach kierujących bohaterami. Roztrząsa odwieczne dylematy ludzkości. takie jak choćby istnienie wolnej woli. Boga. zła. miłości.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


ISBN

9788328709935: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/chaos-nowy-porzadek-swiata-marek-orzechowski-125931u

Cena:


Historia Korei

Autor: Joanna Rurarz

To pionierskie na polskim rynku kompendium dziejów Korei obejmuje okres od chwili pojawienia się pierwszych mieszkańców Półwyspu Koreańskiego po czasy nam najbliższe. Obok tradycyjnej wizji dziejów. rozpowszechnionej w samej Korei. przytacza także wiele teorii i hipotez spoza oficjalnego nurtu badań. tworzonych i rozwijanych w obu państwach koreańskich. Japonii i na Zachodzie.Książka przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców – może stanowić zarówno podręcznik akademicki. jak i popularnonaukowe źródło dla osób amatorsko zainteresowanych Dalekim Wschodem. Sprzyjają temu specjalnie wyodrębnione z głównego tekstu i opatrzone fotografiami lub rysunkami noty-dygresje. poświęcone zabytkom kultury i nauki koreańskiej. wielkim postaciom. słynnym miejscom oraz wartym baczniejszej uwagi zagadnieniom.

Wyd: https://woblink.com/ebook/sztokholm-katarzyna-tubylewicz-146832u

Cena:


Kosmos

Autor: Carl Sagan

Wspaniały przegląd przeszłości. teraźniejszości i przyszłości wiedzy naukowej. Autor. stawiając prowokacyjne pytania. łączy naukę i filozofię w jednorodny i przekonujący model rozumienia świata.

Kosmos jest opowieścią o długiej odkrywczej podróży ludzkości oraz o tych. którzy wywarli znaczący wpływ na postać współczesnej nauki. Carl Sagan z kosmicznej perspektywy spogląda na naszą planetę przypominającą błękitny klejnot. zamieszkaną przez istoty. które właśnie zaczynają poznawać sens jedności z otaczającym światem i wyprawiać się na rozległy ocean kosmosu. Dzięki jego zdumiewającej umiejętności przedstawiania zagadnień naukowych w sposób zarówno zrozumiały. jak i ekscytujący powstała przejrzysta opowieść o nauce. o tym. jak równocześnie rozwijały si

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.5mendel gdański maria konopnicka, byli sobie raz, zarys prawa cywilnego, terry hayes rok szarańczy, proces pielęgnowania dziecka z chorobą nowotworową chomikuj, perfekt niemiecki ćwiczenia pdf, rodzina angielski ćwiczenia pdf, martwe dusze gogol, na tabliczkę sposób nowy sama wchodzi ci do głowy, masażystka erotyczna, książka nie odpisuj, jestem żoną szejka pdf, it ends with us colleen hoover, chyłka immunitet pdf, bolesław i wysoki, psychiatria jarema pdf, zatrzymaj hashimoto wzmocnij tarczyce!, konan bimbrownik, preparatyka organiczna vogel, chemia śmierci audiobook, coś ty zrobił atenom sokratesie…