ISBN

ISBN

9788395011146: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/pod-bieguny-artur-gorzelak-204763u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/205609/epub

1:

:

Cena:


Straż nocna

Autor: Terry Pratchett

Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork miał wszystko. Ale teraz wrócił do swojej własnej. twardej i ostrej przeszłości. pozbawiony nawet ubrania. które miał na sobie. gdy uderzyła błyskawica.

Życie w przeszłości jest trudne. Śmierć w przeszłości jest niezwykle łatwa. Musi jednak przeżyć. by wykonać swoją robotę. Ma wyśledzić mordercę. nauczyć swoje młodsze ja. jak być dobrym gliną. i zmienić rezultat krwawej rewolucji. Jest też pewien problem: jeśli wygra. straci żonę. straci dziecko. straci przyszłość.

Dyskowa ‚Opowieść o jednym mieście’. z pełnym zespołem ulicznych urwisów. dam negocjowalnego afektu. rebeliantów. tajnej policji i innych dzieci rewolucji.

Prawda! Sprawiedliwość! Wolność!
I Jajko Na Twardo!

Terry Pratchett – Urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield. zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste. że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść ‚The Carpet People’. a potem kolejne ‚The Dark Side of the Sun’ (1976) i ‚Strata’ (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – ‚Kolor magii’. Po ukazaniu się w 1986 roku książek ‚Blask fantastyczny’ i ‚Mort’ Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek. jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


Ekspresja seksualna małego dziecka

Autor: Justyna Ratkowska-Pasikowska

Przedmiotem prezentowanej książki jest ekspresja seksualna małego dziecka. Zachowania seksualne dziecka szczególnie interesują mnie ze względu na ich. z jednej strony. wymiar rozwojowy (biologiczny). z drugiej – restrykcyjność. której podlegają. Mitologizowanie i tabuizowanie tego obszaru rozwojowego (wiek przedszkolny) skutkuje w przyszłości właśnie takim rozumieniem kreowanego przez siebie świata społecznego (interpretacją świata). Jest on z góry skazany na demonizowanie i wyłączanie go z obiegu codziennego procesu wychowania. Postawiony w ten sposób problem jest interesujący dla pedagogiki. szczególnie kiedy wiąże się z kwestiami wychowania i socjalizacji (zwłaszcza tej pierwotnej). Skłoniło mnie to do postawienia następujących pytań: Czy postawy nauczycieli i rodziców różnią się ze względu na podejście do zachowań seksualnych dziecka? A może atmosfera wokół seksualności w rodzinie generacyjnej determinuje postawy wobec takich zachowań? Udzielenie odpowiedzi na te i wiele innych pytań stało się celem tej publikacji._x000D_ Ze Wstępu

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95anna henrietta romans, mikrobiologia podręcznik, kochanek dziewicy, maggie stiefvater książki, jak ona to robi online, vincent boys pdf, mma fighter walka, eurokod 6, dama w czerwieni, iwona menzel, riverdale informator licealisty, polscy pisarze kryminałów, ewelina cała wacinkiewicz…