Filipek i piłka nożna

Filipek i piłka nożna

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Piłka jest jedna a bramki są dwie – tyle o futbolu wie Filipek i wystarczy. ważna jest praktyka! Jednak nie dla Czerwonych Giewont. które kpią sobie z niedouczonej drużyny Filipka. A że są przy tym drażniąco ładne. włażą chłopakom na ambicję.

Zaczyna się wertowanie gazet oraz naciąganie okolicznych dziadków i wujków na opowieści o wiadomej tematyce. Wychodzą przy tym różne obrzydliwości w stylu że pierwsza piłka była wypchanym wieprzowym pęcherzem. ale to i tak lajcik przy smutnym końcu Rzymian. których pokonali w bitwie Anglicy. a następnie użyli ich głów do rozgrywki.

Kipiąca humorem. trochę niepoprawna książka dla wszystkich. którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 16.9


https://woblink.com/product-publication/download/178373/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366520011: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/krwawy-kwiat-trylogia-oporu-tom-1-louise-boije-af-gennas-177646u

Cena:słowik kristin hannah pdf, makbet audiobook pl, slow fashion. modowa rewolucja, państwowe wydawnictwo ekonomiczne, organizacje międzynarodowe pdf, gospodarka wodno elektrolitowa, jarosław rybski, mechatronika książka, audrey carlan los, fizjoterapeuta po angielsku, remigiusz baczyński forum, anioły ciemności, momo michael ende, dagmara bożek-andryszczak, posejdonios, poniżenie stylo fantome pdf, wyspa pingwinów, jezyk polski matura ustna…