We krwi

We krwi

Autor: Gabriela Zapolska

Wstrząsający obraz rodziny pogrążonej w problemie alkoholowym. Uzależniony od wysokoprocentowych trunków Michał znęca się nad żoną fizycznie i psychicznie. Młoda Stefania. mimo krzywd wyrządzanych przez męża. wciąż stara się być przykładną żoną. Zapracowuje się. by zapewnić podstawowe warunki do życia dziecka.

Zapolska rysuje psychologiczne studium pijaństwa i rozpadu rodziny. Tym samym pokazuje trudy macierzyństwa. a także konsekwencje dziedziczenia nałogu. Równocześnie autorka nie rezygnuje z wykpienia mieszczańskiej mentalności i zakłamania środowiska wyższych sfer.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


ISBN

9788711676721: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/syn-kresow-maciej-roman-wierzbinski-199321u

Cena:


Cuda z mleka – Pankracy i Tatarak na tropie bakterii

Autor: Justyna Bednarek

Pankracy to bardzo mały chłopiec. któremu trudno było dosięgnąć wielu rzeczy. Bardzo. ale to bardzo chciał być duży. Dostał więc od mamy bidon z mlekiem do szkoły. o którym… zapomniał. Kiedy wrócił po niego na drugi dzień. mleko miało inny smak. O tym. dlaczego tak się stało i co to znaczy. opowiedział mu pan profesor Tatarak – wielki znawca biologii. Mały Pankracy razem z nim wsiada do magicznej kapsuły i rusza w ekscytującą podróż. żeby poznać świat bakterii.

Przekonaj się o tym razem ze swoim dzieckiem. w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria ‚Czytam sobie. Poziom II’ została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach. którzy mają już pierwszy poziom nauki za sobą. Proste. wciągające historie. wyraźne i duże literki. wprowadzą

4.99: https://woblink.com/ebook/dobry-pies-rafal-witek-199095u

Cena:celine podróż do kresu nocy, sposób na księcia, dieta dla mózgu pdf, uwolnijcie nas stąd, diagnostyka bakteriologiczna szewczyk pdf, agnieszka chylińska książki, anna pekaniec, konflikty na świecie, nowożeńcy instrukcja obsługi, trening pamięci ćwiczenia słowne zagadki rebusy pdf, zapiski oficera armii czerwonej audiobook, habermas jurgen, tranformers 2, dziecię elfów pdf…