ISBN

ISBN

9788380492646: Wydawnictwo

Format

23.38: https://woblink.com/ebook/delhi-rana-dasgupta-19865u

Cena:


Okna z widokiem na Weronę

Autor: Hanna Kowalewska

NOWA POWIEŚĆ Z BESTSELLEROWEGO CYKLU O ZAWROCIU

Dom. który zniknął.

Wiolonczelistka. która gra na uczuciach innych.

Sekrety. których nikt nie chce zdradzić.

Nudny luty na prowincji? Nic z tego. Gdy tylko Paweł wyjeżdża w sprawach rodzinnych i zawodowych do Paryża. Matylda trafia na trop kolejnej tajemnicy. Należąca do Zawrocia Werona. pokryta bluszczem posesja wraz z jeziorkiem w kształcie podkowy. przyciąga ją jak magnes. Matylda szybko jednak pojmuje. że sekrety Werony nie będą tak łatwe do odkrycia ani tak przyjemne. jakby sobie tego życzyła. Zmowa milczenia i ostrzeżenia nie są jednak w stanie powstrzymać Matyldy przed dociekaniem prawdy o wydarzeniach sprzed lat. które zmieniły życie bliskich jej osób.

Czy uda się jej odkryć prawdę. gdy nikt nie chce jej w tym pomóc?

Czy zdoła naprawić to. co zostało zniszczone?

Okna z widokiem na Weronę to opowieść o zmaganiu się z rzeczywistością i splątaniu ludzkich losów oraz o tym. jak przeszłość nieodwracalnie wpływa na naszą teraźniejszość.

W tej powieści ogień płonie nie tylko w kominku. gotowy niszczyć i spopielać. Zawrocie jednak pozostaje niezmiennie azylem. światem jak ze szklanej kuli. w której śnieg wiruje tylko przez chwilę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


ISBN

9788381784481: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/miss-independent-joanna-balicka-200692u

Cena:


ISBN

9788377731062: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rozmowy-z-dzieckiem-justyna-korzeniewska-15813u

Cena:ebook genetycy chomikuj, powstanie isis, milewski ekonomia, tarwid, piekielny układ, mariusz czaja, najszczęśliwsze dziecko w okolicy, bliżej boga, zachowanie nieetyczne, henryk sienkiewicz janko muzykant, średniowiecze polskie i powszechne, nowoczesny budda, pod kluczem książka, kpt bednarz, b.a. paris dylemat, nawiedzony dom joanna chmielewska, manewry miłosne, wiedźmin 4, zwiadowcy 9 pdf, wielka księga cipek online…