Uprowadzone

Uprowadzone

Autor: Natasha Preston

Natasha Preston. królowa thrillerów YA. powraca z kolejnym hitem! Nie ma nic gorszego od sytuacji. kiedy ktoś delektuje się twoim cierpieniem… A co. jeśli ta osoba jest kimś bardzo ci bliskim? W rodzinnym miasteczku Piper od pewnego czasu w tajemniczych okolicznościach znikają nastolatki. Władze miasta uznają zaginionych za uciekinierów i bagatelizują problem. Kiedy jednak znajomy Piper i jej przyjaciółki Hazel przepada bez śladu. dziewczyny zaczynają podejrzewać. że dzieje się coś naprawdę złego i postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Nawet nie podejrzewają. że prywatne śledztwo doprowadzi je w sam środek piekła… W pewnym budynku w lesie trwa walka o przeżycie. Każde pomieszczenie jest tu sprawdzianem dla instynktu przetrwania. a pierwszy fałszywy krok może być tym ostatnim… Czy cena za ocalenie zaginionych nie okaże się zbyt wysoka?… Przygotuj się na mocny. mroczny thriller pełen szalonych zwrotów akcji!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Wszyscy jesteśmy dziwni

Autor: Sulej Karolina

Reporterska opowieść o Coney Island od początku XX w.. gdy powstały parki rozrywki. przez upadek w latach 60.. kiedy dzielnica opustoszała. aż po ponowne odrodzenie pod koniec XX w. Tak jak Ellis Island było „wyspą kluczem” dla emigrantów. tak Coney Island stało się „wyspą rajem” i kluczem do szczęścia dla tych. którzy chcieli odetchnąć od norm codzienności. Ale co tak naprawdę jest normalnością. a co iluzją?

„Szybko. podejdźcie. zaraz zobaczycie coś. czego nie widzieliście na oczy – połykacz ognia. zaklinaczka węży. teraz. na żywo!“ – tak do freak showu naganiał widzów konferansjer na Coney Island.

CONEY ISLAND – dzielnica Nowego Jorku. gdzie miasto łączy się z oceanem. niegdyś stolica światowej rozrywki. cyrków. wesołych miasteczek – to wciąż rezerwuar estetyk

31.21: https://woblink.com/ebook/drobiazg-bankova-marketa-178333u

Cena:


Maluchy pokonują labirynty

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 30 labiryntów dla dzieci. Kolorowe. o różnych kształtach. świetnie nadają się do doskonalenia sprawności manualnej. koncentracji i spostrzegawczości. Nie są zbyt skomplikowane. dlatego poradzą sobie z nimi najmłodsze dzieci.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 6kadry i płace od podstaw pdf, jezyk niemiecki mp3, pierwsza encyklopedia dinozaury, zdrowe jelita książka, irydion pdf, alfred mahan, pociąg do wenecji, niemow nikomu, stulecie detektywów pdf, katarzyna michalak zemsta pdf, książki online do pobrania za darmo, ściema pdf, polswiatek, nagroda pulitzera laureaci, 50 twarzy greya epub, wszystko sie zmienia, wstep do psychoanalizy, budowa szyji…