Igrając z szefem

Igrając z szefem

Autor: Ewa Maciejczuk

Życie Olivii Hall od dawna było zaplanowane przez jej zamożnego. apodyktycznego ojca. który chciał. żeby dziewczyna po skończeniu studiów pracowała w jego firmie. Jednak ona nigdy o tym nie marzyła.

Po zakończeniu edukacji Olivia w przypływie odwagi wyprowadza się do przyjaciółki. gdzie po raz pierwszy czuje smak wolności. Chcąc poradzić sobie na własną rękę. przyjmuje posadę sekretarki w firmie modowej.

Jej życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. kiedy w cukierni poznaje nieziemsko przystojnego mężczyznę. To spotkanie zwala ją z nóg. Jeszcze nigdy żaden facet nie wywarł na niej takiego wrażenia.

Wkrótce. ku jej wielkiemu zaskoczeniu. okazuje się. że nieznajomy jest prezesem firmy. w której została zatrudniona. Olivia szybko zrozumie. że przyjazne zachowanie Alexandra to tylko gr

1:

Cena:


ISBN

9788324056613: Wydawnictwo

Format

20.99: https://woblink.com/ebook/czas-burz-charlotte-link-177262u

Cena:


Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów

Autor: Joanna Jax

Opowieść o zwykłych ludziach. którzy po wojnie próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Różne przeżycia i inne spojrzenie na sytuację w Polsce sprawiają. że nawet przy rodzinnych stołach dochodzi do konfliktów i zadrażnień. Bohaterowie znani z ‚Zemsty i przebaczenia’ oraz ‚Zanim nadejdzie jutro’ tym razem zmagają się z szarą egzystencją lat pięćdziesiątych i demonami przeszłości. które nie pozwalają o sobie zapomnieć. Szymek Wielopolski. Mateusz Rosiński. a także Nela Domosławska. Nadia Niechowska i Kuba Staśko to tylko niektóre postaci. znane z poprzednich sag. które spotkacie na kartach tej powieści.

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 15.35wysoko wrażliwi pdf, best seler, angielski ebook, mrozu napad mp3, szturm i grom, nicholas sparks powrót, pillars of eternity poradnik, vi keeland kusząca pomyłka pdf, planeta k, uncharted 4 poradnik, biblioteka pdf, ryszard kapuściński imperium, czarnobylska modlitwa. kronika przyszłości, to tylko przyjaciel pdf, rupi kaur…