Wydawnictwo

Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

154101

https://woblink.com/product-publication/download/154101/pdf: 1

Cena:


Lore. Niegodziwi śmiertelnicy

Autor: Aaron Mahnke

Mrożąca krew w żyłach. zabawnie ilustrowana książka o najgorszych ludziach. którzy chodzili po świecie

Niektóre potwory są tylko wytworami naszej wyobraźni. zaś inne są równie rzeczywiste jak ciało i krew: ludzie pozornie tacy sami jak my. żyjący wśród nas. często niezauważani. czasem nawet podziwiani. dopóki ich niegodziwe czyny i tajemnice nie wyjdą na jaw.

W tym bogato ilustrowanym dziele gospodarza bestsellerowego podcastu znajdziecie opowieści o takich niesławnych postaciach. których zbrodnie przypominają nam. że prawda bywa bardziej przerażająca od fikcji. Aaron Mahnke przedstawia nam Williama Brodie. szanowanego szkockiego meblarza. wykorzystującego swój fach do żerowania na obywatelach Edynburga i skrywającego swoją zbrodniczą naturę pod maską szacownego obywatela. którego Robert Louis Stevenson opisał w swojej słynnej powieści jako doktora Jekylla i pana Hyde’a. Poznamy również H.H. Holmesa. nieuchwytnego oszusta. lepiej znanego jako postrach wystawy światowej w Chicago w roku 1893. podczas której przyjmował niczego nie podejrzewających gości do swojego koszmarnego ‚hotelu’… w którym znikali na zawsze. W tej galerii zbrodniarzy nie mogło zabraknąć również Beli Kissa. węgierskiego blacharza z upodobaniem do okultyzmu i przechowywania kobiecych zwłok w beczkach z benzyną…

Wypełniona opowieściami o najbardziej odrażających zbrodniarzach w dziejach. ta książka was przerazi. zmrozi do szpiku kości i każe się zastanowić. czy prawdziwe potwory nie czają się bliżej niż przypuszczacie!

„Prawda często bywa bardziej przerażająca od fikcji. czego Aaron Mahnke dowodzi. zagłębiając się świat ludowych wierzeń i mrocznych aspektów historii. aby odnaleźć ziarno prawdy. z którego wyrastają nasze lęki.

„Entertainment Weekly”

„W przeciwieństwie do wielu horrorów epatujących przesadnym realizmem. Mahnke opiera się na rzeczywistym folklorze i mitach. niegdyś uważanych za prawdę”.

„The Atlantic”

„Prowadzona przez Mahnkego narracja. przypominająca niesamowite opowieści snute przy obozowych ogniskach. jest jedyną w swoim rodzaju lekcją historii”.

„Esquire”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


Wszyscy mówią na mnie Max. Stranger Things

Autor: Brenna Yovanoff

Być może najlepsza powieść z uniwersum Stranger Things. jaka powstała! Maxine „Max” Mayfield. mistrzymi Dig Duga i deskorolki. w Gimnazjum Hawkins czuje się obco. Dopiero przyjechała do miasta. jej nieliczni przyjaciele zostali w San Diego. a w Hawkins są z nią tylko nieco oderwana od rzeczywistości mama. nieprzyjazny ojczym oraz nieprzewidywalny i przez to groźny przyrodni starszy brat – Billy. Kiedy więc Dustin i Lucas proponują jej wspólne spędzanie czasu z ich paczką. waha się tylko trochę. I to mimo że Mike patrzy na nią nieprzyjaźnie i mówi coś o tym. że ich magiem była Nastka. a Will naprawdę przypomina zombiaczka zgodnie ze swoim szkolnym przezwiskiem. Max jednak nie ma pojęcia. w co się pakuje i w co będzie musiała uwierzyć… Dowiedz się więcej o jednej z najciekawszych postaci 2. sezonu kultowego serialu Netflix Stranger Things i spojrzyj na innych bohaterów jej oczami. Ta świetnie napisana książka pozwoli ci się przenieść do świata ulubionego serialu i poznać jego kolejne tajemnice!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


Po kalifacie

Autor: Paweł Pieniążek

W marcu 2019 roku. po odbiciu z rąk dżihadystów ich ostatniej enklawy. wioski Baguz na wschodzie kraju. Syryjskie Siły Demokratyczne ogłosiły koniec kalifatu. Przez osiem lat wojny Syryjczycy oglądali coraz to nowe mundury – wojsk syryjskich. kurdyjskich. antyrządowych bojówek. dżihadystów. zagranicznych armii. Bratobójcza wojna domowa przerodziła się w wojnę zastępczą. prowadzoną przez największe potęgi w regionie i na świecie.

Państwo Islamskie. które jeszcze kilka lat temu wydawało się niepokonane. zeszło do podziemia. Nie oznacza to jednak. że zostało pokonane. Wciąż stanowi zagrożenie. odpowiada za zamachy i działania dywersyjne. sieje destabilizację i chaos.

Jednak teraz to Rosja. Iran. Turcja czy Stany Zjednoczone decydują o przyszłości Syrii. Dominację zagranicznych wojsk widać doskonale na przykładzie lotnictwa. to ono w znacznej mierze zadecydowało o klęsce antyrządowej rebelii. pokonaniu Państwa Islamskiego czy zajęciu regionu Efrîn. który Kurdowie utracili na rzecz Turcji. Same naloty nie wystarczą. by zwyciężać w bitwach. ale dają ogromną przewagę. Prowadzą jednak do ogromnych zniszczeń i strat wśród ludności cywilnej.

Lata toczącej się wojny dotknęły niemal każdą syryjską rodzinę. Młodzi i starzy. kobiety i mężczyźni stracili zdrowie. pochowali bliskich. a ich domy obróciły się w pył. Trudno im zapomnieć o przelanej krwi.

Paweł Pieniążek. doświadczony dziennikarz i korespondent wojenny. rzetelnie opisuje rozczarowanie „syryjską wiosną”. Pokazuje. jak szybko można skruszyć stabilność codzienności i jak trudno jest podnieść się po latach wojny i prześladowań.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9


Duchowość w praktyce – PDF

Autor: Voggenhuber Pascal

Największe medium naszych czasów odsłoni przed Tobą znaki od zmarłych wskazujące na istnienie życia po śmierci. Poznasz też metody pracy z duchowymi przewodnikami. którzy będą Cię wspierać w każdej sytuacji. Dowiesz się jakie techniki pozytywnego myślenia zastosować aby odnosić sukcesy. Nauczysz się rozwiązywać problemy z przeszłości i pogodzisz się z nią. poznasz system uzdrawiania destrukcyjnych sytuacji. które być może ciążą Ci każdego dnia. Poznasz zasady i ćwiczenia pracy z lustrem. Stworzysz wizję przyszłości i zastosujesz metody wyjścia ze strefy komfortu. Opisane przez Autora techniki pozwolą Ci odnieść sukces. niezależnie od tego jak go postrzegasz. Odkryjesz sposoby rozpoznawania i odczytywania znaków. które otrzymujesz każdego dnia. Rozpal swoje wewnętrzne świa

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Mity II wojny światowej. Część 2

Autor: Jean Lopez

Czy Niemcy mogli wygrać bitwę o Anglię?

Czy marynarka wojenna Japonii miała szansę w walce z Amerykanami?

Czy Hitler był nieomylnym wodzem. a Stalingrad jego decydującą klęską?

Czy Patton był najlepszym amerykańskim generałem?

Czy przewaga liczebna Sowietów zdecydowała o ich zwycięstwie?

Tematyka II wojny światowej wciąż budzi wielkie emocje i jest wdzięcznym polem dla kultury masowej. Obraz tej wojny został nam zaszczepiony jeszcze w jej końcu głównie przez propagandę zwycięskich aliantów. Jednak nie był to obraz jednolity. wersje aliantów zachodnich i Rosjan znacznie się od siebie różniły. nie mówiąc już o punktach widzenia państw przegranych – Niemiec i Japonii. Po 1989 roku nastąpiła weryfikacja wielu faktów. jednak z fałszywymi mitam

44.99: https://woblink.com/ebook/wojna-nadejdzie-jutro-michal-wojcik-emil-marat-stanislaw-aronson-159774u

Cena: Emil Marat


https://woblink.com/product-publication/download/159758/epub

1:

:

Cena:darmowe książki pdf do pobrania, dług pdf, zbigniew frankowski, cora reilly złączeni nienawiścią pdf, czytanie nut a vista, smog pdf, raw rebirth pdf, instalacje kanalizacyjne, badanie podmiotowe schemat, tajemnicze życie drzew, książka anji rubik, kuba guzik, tuziak, mass effect andromeda wybory, cud miód malina, kocia kołyska pdf…