Wydawnictwo

Wydawnictwo

Czarne: Format

20622

https://woblink.com/product-publication/download/20622/epub: 1

Cena:


Złe wieści

Autor: Anjan Sundaram

Rwanda jest pupilkiem Zachodu. Nazywana latarnią postępu. otrzymuje rocznie miliardy dolarów od rządów Europy i Stanów Zjednoczonych. Jednak rzeczywistość kryjąca się za błyszczącą fasadą jest znacznie mniej kolorowa. Wszelkie krytyczne głosy są uciszane. a wolne media brutalnie tępione.

Kiedy Anjan Sundaram prowadził zajęcia dziennikarskie w Kigali. jego uczniowie byli prześladowani. więzieni. czasem nawet mordowani – chyba że zgodzili się przyjąć intratne propozycje i stać się narzędziem rządowej propagandy. Zaledwie kilkoro odważnych wciąż walczyło o prawdę.

Złe wieści to portret kraju w wyjątkowo niebezpiecznym momencie jego historii. to książka o tym. jak ważna jest wolność słowa i jak przerażające mogą być konsekwencje. jeśli jej zabraknie.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99na wojnie nie ma niewinnych, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf download, ludzka egzystencja, oferta matrymonialna, samo sedno zespół, demonologia nauka, marek panfil, okultystyczne źródła nazizmu, książki socjologiczne, wszystko jest w twojej głowie, synonim pochodzenie, virginia sapieha, noskawery…