Jak żyć dłużej i czuć się lepiej

Jak żyć dłużej i czuć się lepiej

Autor: Pauling Linus

Dwukrotny laureat Nagrody Nobla zdradza sekret długowieczności

 

Linus Pauling to naukowiec. chemik. fizyk. krystalograf. ojciec biologii molekularnej i badacz medyczny. Przez kilka dekad pracował nad wpływem witamin na ludzki organizm. Pomimo choroby nowotworowej. dożył ponad dziewięćdziesięciu lat. do końca swoich dni pozostając w wyśmienitej formie fizycznej i psychicznej.

 

W tym bestsellerze New York Timesa zdradza:

 • jak dzięki suplementacji wieść długie i zdrowe życie.
 • jak dawkować witaminy.
 • zasady medycyny ortomolekularnej.
 • dwanaście zasad diety szczęśliwych i zdrowych ludzi.
 • metody wspomagania układu immunologicznego i narządów zmysłów.
 • sposoby na pr

  :

  Cena:


  EPUB.MOBI

  151855: 28

  https://woblink.com/product-publication/download/151855/epub

  :

  Cena:


  ISBN

  9788365537461: Wydawnictwo

  Format

  26.9: https://woblink.com/ebook/szczesliwy-ksiaze-i-inne-bajki-angielski-z-oscarem-wilde-em-oscar-wilde-ilya-frank-151988u

  Cena:


  Kodeks pracy 2019.Praktyczny komentarz z przykładami wyd.2

  Autor: praca zbiorowa

  Najnowsze zmiany w Kodeksie pracy dostosowujące jego przepisy do przepisów unijnych w zakresie ochrony danych osobowych (rozporządzenie RODO) weszły z życie 4 maja 2019 r. Zgodnie z nowymi przepisami od kandydatów do pracy nie można wymagać podania imion rodziców i miejsca zamieszkania. Możliwe jest natomiast żądanie od nich danych kontaktowych. ale o tym. jakie dane podać. decyduje sam kandydat. W nowym stanie prawnym pracodawca nie może również żądać od kandydata na pracownika danych dotyczących jego wykształcenia. kwalifikacji zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. jeśli nie są one niezbędne do wykonywania pracy. o którą się ubiega. Takich danych pracodawca będzie mógł żądać dopiero od pracownika. Nowe przepisy regu

  Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

  Cena: 32


  EPUB.MOBI

  153749: 37

  https://woblink.com/product-publication/download/153749/epub

  :

  Cena:


  Głos przeszłości

  Autor: Zbigniew Zborowski

  Dwie Warszawy – ta z czasów wojny i współczesna. Łączy je miłość. zagadka i… zbrodnia.

  W warszawskim getcie giną młode kobiety. Nikt nie był zainteresowany szukaniem Golema – brutalnego mordercy. Przemierzając szmuglerskie meliny i skorumpowane urzędy. tropem zbrodni podąża były funkcjonariusz polskiej Policji Państwowej. Żyd. ojciec młodej Cyli – Andrzej Bartycki.

  W tym samym czasie do getta wkracza z tajną misją podoficer oddziału AK – Jerzy Popławski – zadeklarowany antysemita. Mimo swoich przekonań. mężczyzna zakochuje się w Cyli. a ich miłość przetrwa wszelkie przeciwności.

  Warszawa rok 2017. Piotr Hamer. recydywista. który stara się zostać uczciwym człowiekiem. Pracuje w hospicjum. gdzie zaprzyjaźnia się z Lusią. młodą dziewczyną z dobrego domu. Na skutek splotu zdarzeń oboje wchodzą w drogę „czyścicielom kamienic”. lecz to nie oni są największym problemem.

  W cieniu czai się Golem – morderca sprzed ponad pół wieku!

  Pasjonująca zagadka i miłość przekraczająca granice w wiernie odmalowanym klimacie okupacyjnej Warszawy. Skrupulatnie przedstawione ówczesne realia. napięcia i gusta żyjących wtedy ludzi oraz wątek współczesny napędzany warszawską aferą reprywatyzacyjną.

  Zbigniew Zborowski – dziennikarz i autor sześciu książek cieszących się powodzeniem. Laureat wyróżnienia w literackim konkursie miesięcznika „Fantastyka”. absolwent Studium Scenariuszowego przy Łódzkiej Szkole Filmowej.

  Wydawnictwo: Czarna Owca

  Cena: 29.99


  Anatomia człowieka. Repetytorium

  Autor: Ryszard Aleksandrowicz

  Repetytorium z ‚Bochenka’ to skrócona forma najlepszego i najdokładniejszego podręcznika – pięciotomowej ..Anatomii człowieka” Adama Bochenka i Michała Reichera. Reprezentujący trzy pokolenia anatomów – autorzy – usystematyzowali i zebrali w jedną całość najważniejsze zagadnienia z zakresu anatomii. W efekcie powstał zaktualizowany podręcznik. który dla studentów kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego będzie niezastąpiony do powtórki materiału. a dla studentów innych kierunków medycznych – podstawowy do nauki anatomii człowieka.

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

  Cena: 189


  1

  Autor: David Kelly

  :

  Cena:  organizacje pozarządowe książki pdf, nieodnaleziona lubimy czytać, birthday girl penelope douglas pdf, brian tracy nie tłumacz się działaj, womanizer katy evans chomikuj, wiedza bezużyteczna książka, eugeniusz bodo już taki jestem zimny drań, zawód dziennikarz śledczy, przedpiekle, gramatyka włoska dla wszystkich pdf, nogi izoldy morgan, nowa psychologia sukcesu pdf, typ osobowości infj, wysoko wrażliwi i miłość, shaun bythell, listy janusza, victoria gische, zapiska.pl mp3, książka o niczym, góry żmijowe, geopolityka a bezpieczeństwo polski, ebook biblioteka, kompendium neurologii, too late colleen hoover pdf, książki o noworodkach, 3 modelowanie sylwetki atlas ćwiczeń dla kobiet frederick delavier…