1

1

:

:

Cena:


Korona przeznaczenia

Autor: Sylwia Dubielecka

Były Mistrz Walk i jego ukochana uciekają ze Związku. aby rozpocząć wspólne życie na śnieżnej Północy. jednakże Przeznaczenie okazuje się silniejsze od marzeń. Przeszłość żąda od kochanków zadośćuczynienia za wyrządzone krzywdy. Severo. by ratować ukochaną. zostaje zmuszony do zawarcia krwawego paktu oraz wzięcia udziału w politycznej rozgrywce. której stawką jest tron Cesarstwa. Tymczasem Mrok. wykorzystując naiwność ukochanej byłego Mistrza. uwalnia się z wiekowego więzienia. by dopełnić zemsty i zmienić Los Kontynentu. Czy miłość może usprawiedliwić zbrodnię? Czy każdą krzywdę można wybaczyć?

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 34.99


Hejnał i Róża

Autor: Małgorzata Maj

Jeśli myślisz. że nie masz talentu. to się mylisz. Każdy ma talent. Czasem jest on ukryty. tak jak w przypadku Róży. Trzeba go odszukać. Odwiedź krainę muzycznych wróżek i dowiedz się. jaki talent ma nasza bohaterka i jak go znalazła.

 

Dzieci to najszczersze grono krytyków. jakie znam. Kiedy wpadają w zachwyt. mają szeroko otwarte oczy i usta. Kiedy coś im się nie podoba. nie można ich zmusić. aby na to spojrzały. Wszystko w ich świecie jest proste. oczywiste i niczym nie zakłamane. Uwielbiam się tam chować. w miejscu wolnym od podejrzeń. domysłów i czytania miedzy wierszami. Dlatego wieczorami chętnie zanurzam się w krainie fantazji pełnej przygód i barw. Pisanie i malowanie dla dzieci jest moją pasją. Kilka moich bajek udało mi się już opublikować: „Baśń o Kostrzyńskim hejnal

21: https://woblink.com/ebook/ptak-zycia-kwiat-na-droge-piotr-romanowski-174217u

Cena:


The History of Don Quixote

Autor: Miguel de Cervantes

The classic novel of Spanish literature by Miguel de Cervantes. Don Quixote – one of the most famous works of the Renaissance. It tells about the adventures of the poor nobleman Alonso Kichano. who portrayed himself the knight Don Quixote. and along with the faithful armored bearer Sancho Pansoy went on a campaign against evil and injustice on the earth.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9w jego oczach alicja sinicka, polityka wewnętrzna polski, gwiezdne wilki 3, ustawa o samorządzie gminnym komentarz, sto dwadzieścia, anna ficner, logika i argumentacja, muza historii krzyżówka, krew snajperów, pierwszy milion serial, szybkość i siła po 50-tce, interpretacja fraszek kochanowskiego, w stronę swanna pdf, jerzy gwizdała, wiktor marzec…