Placówka postępu

Placówka postępu

Autor: Joseph Conrad

‚Placówka postępu’ to opowiadanie Josepha Conrada. wybitnego angielskiego pisarza polskiego pochodzenia.

Opowiadanie opisuje losy dwóch białych. przebywających w placówce handlowej w głębi Afryki. Ich jedynym zadaniem jest pobieranie od miejscowych plemion kości słoniowej. Sytuacja komplikuje się. gdy jeden z ich podwładnych uznaje. że więcej tego materiału można pozyskać. handlując żywym towarem.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


ISBN

9788395398766: Wydawnictwo

Format

47: https://woblink.com/ebook/rozwoj-radosc-relacja-mariola-kurczynska-205740u

Cena:


Telemaniak

Autor: Jacek Dąbała

Takiej powieści jeszcze nie było! Demonstracja prawdziwie słowiańskiej duszy. Czy to płacz a może śmiech? Niepohamowana fantazja autora wprawia w osłupienie i dezorientację. Główny bohater kreowany na stereotypowego wiejskiego głupka zachwyca się światem. który widzi w telewizji. Zaczyna go nieudolnie naśladować. a smaczku dodaje fakt. że ma do czynienia z rzeczywistością sprzed 1989 roku. Aż chce się zawołać za Gogolem: „z samych siebie się śmiejecie’!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99niepokoje wychowanka torlessa, dziki łubin charlotte link, rodzina pdf, karolina zmitrowicz, był sobie pies peb, motocyklizm, george orwell książki, andrzej sarwa, archiwum burzowego światła tom 5 kiedy, przygody w świecie minecrafta, filozofia tomasza z akwinu, książki na ebooka za darmo, jak mówić żeby dzieci nas słuchały jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły, skyrim zew boethiah, magiczne drzewo i czerwone krzesło, s lem…