Hania Humorek

Hania Humorek

Autor: Megan McDonald

Każdy z nas miewa czasami swoje humorki. Na przykład takie humorki. kiedy wpada się w złość lub takie humorki. gdy nic nam nie odpowiada. Istnieją też humorki. z powodu których czegoś bardzo nam się nie chce… No i humorki. w których mówimy „nie bo nie’ i tyle.

Wszystkie doskonale je zna Hania Humorek. która po wakacjach musi wracać do szkoły. Rozpoczyna właśnie trzecią klasę! To ważne dla Hani wydarzenie. choć dziewczynka wcale nie ma nie ochoty. I wydaje się. że nikt ani nic nie jest w stanie zmienić jej podłego humorku. W jakim nastroju mała Hania zakończy dzień?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


ISBN

9788711662540: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/okrety-zblakane-antoni-ossendowski-199261u

Cena:tomek i przyjaciele wyprawa poza wyspę sodor, vi keeland naga prawda, propriocepcja ćwiczenia, mobbing książki, podręcznik do niemieckiego pdf, realizm epistemologiczny, fizjonomia człowieka, ewa okoń-horodyńska, człowiek małpa, kindle jak działa, patyki, mikroekonomia zadania, bóg urojony pdf, anthony mccarten, wyzwanie 90 dni pdf chomikuj, widok ze swinicy do doliny wiercichej, koliste jeziora białorusi, patrick dewitt, ender na wygnaniu, matasek gramatyka…