Państwo Platformy

Państwo Platformy

Autor: Andrzej Zybertowicz

Blisko 100 wykresów. tabel i rycin prezentujących stan dzisiejszej polskiej biedy. demografii. emigracji. służby zdrowia. wykorzystania funduszy europejskich. infrastruktury. innowacyjności i wielu innych aspektów na rok 2015 (i dane wstecz). często w porównaniu do krajów UE. do średniej europejskiej i do wyników Grecji. Druzgocący materiał w całości oparty o źródła. z których korzystają mainstreamowe media.


Materiały opatrzone oceną prezentowanych danych. solidnym rozdziałem opisującym metodologię badań. bibliografią – słowem – wszystkim. co może się przydać Człowiekowi Myślącemu do wyciągania samodzielnych wniosków.Tytuł naszej książki określa jej zadanie. Rzecz jasna idzie o ocenę. W dodatku o ocenę posiadającą społeczne konsekwencje.

Jesteśmy socjologami. przeto staramy się. aby ocena ta oparta była na faktach. W nauce wierzy się. że najbardziej wiarygodne są informacje wyrażone w języku liczb. Liczby bowiem ze swej natury są sprawdzalne. porównywalne i oddzielone od języka emocji. Dlatego przedstawiamy dane. tabele i wykresy. Niech liczby rozsądzą. czy żyjemy na „zielonej wyspie”. czy w „państwie teoretycznym” zaniedbującym swoich obywateli.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


ISBN

9788328711457: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/gdyby-zamilkly-kobiety-nigdy-krystyna-kofta-147848u

Cena:


Dwaj bracia

Autor: Ben Elton

Jest rok 1920. Berlin. Frieda Stengel. niemiecka Żydówka. rodzi Paulusa i Ottona. W Monachium powstaje zbrodnicza NSDAP. Losy bliźniaków wydają się przesądzone… Na szczęście zabrakło wody w kranie!
Jeden z chłopców trafia do szkoły kadr Wehrmachtu i SS. drugi walczy na froncie. W imię miłości do tej samej dziewczyny. A gdy wojna się kończy. dla tych. co przeżyli. jakby trwa – w brytyjskim Secret Service i komunistycznej Stasi.

Ben Elton oparł książkę na autentycznych losach swojej rodziny. Przenosi czytelników w najmroczniejsze czasy jakie przeżyła ludzkość. Poruszające.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99zasady zarządzania koźmiński, narnia ostatnia bitwa, trudi canavan misja ambasadora, topory wikingów, barbara tylicka, rosyjska księżniczka monika skabara doci, ostatni świadkowie. utwory solowe na głos dziecięcy, jakbyś kamień jadła pdf, jerzy socha, orgazm mp3, slownik frazeologiczny, korneliusz tacyt, nie wątp, chore historie, dziecko piątku pdf, m4k książka…