Księżna z Ameryki

Księżna z Ameryki

Autor: Laurie Benson

Julian Carlisle. książę Lyonsdale. musi pojawiać się na najważniejszych wydarzeniach towarzyskich Londynu. Traci powoli cierpliwość do banalnych rozmów o niczym i wymiany pustych uprzejmości. Tym bardziej że wkrótce powinien się ożenić. co oznacza. że wszędzie otaczają go debiutantki. które marzą o ślubie z księciem.

Podczas kolejnego balu z wytęsknieniem wyczekuje chwili. w której będzie mógł samotnie wymknąć się do ogrodu. Tam poznaje piękną kobietę. Katrinę Vandenberg. Wkrótce o ich znajomości dowiaduje się dawna kochanka Juliana i postanawia pozbyć się Katriny…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788366381117: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jeszcze-raz-nataszo-karolina-wilczynska-154169u

Cena:


Zmień myślenie a zmienisz swoje życie

Autor: Brian Tracy

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy. jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami. musisz tylko przeczytać tę książkę. postanowić. że zastosujesz jej zasady w życiu. rozpisać plan. po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

Przygotuj się na wielka przygodę. jaką będzie reszta twojego życia!

Dowiedz się jak:

– wyznaczać wielkie cele.

– postanowić. że będziesz bogaty.

– przejąć kontrolę nad swoim życiem.

– myśleć jak geniusz.

– uwolnić potencjał swojego umysłu.

– doładować mocą swoje myślenie.

– wykreować swoją przyszłość.

– ciesz się życiem.

Jeżeli jesteś gotów n

39.9: https://woblink.com/ebook/czasem-wygrywasz-a-czasem-sie-uczysz-john-c-maxwell-153937u

Cena:


Peety

Autor: Eric O’Grey

Sześćdziesiąt kilo temu – niezwykła historia przyjaźni. która stała się receptą na zdrowie

Eric O’Grey miał ponad sześćdziesiąt kilogramów nadwagi. depresję. cukrzycę i kilka innych chorób. które zagrażały jego życiu. Otyłość rujnowała mu zdrowie i stawała się powodem rosnącej frustracji. Wszystko zmieniła jedna wizyta u lekarza – naturopaty. który polecił Ericowi wzięcie psa ze schroniska. Siedmioletni Peety – pies z nadwagą. w średnim wieku. porzucony i zapomniany stał się odtąd nieodłącznym towarzyszem spacerów. Zaczęli od krótkich przechadzek i stopniowo zwiększali tempo i dystans. Z każdym krokiem ich przyjaźń przeradzała się w bezwarunkową miłość.

„Peety. Pies. który uratował mi życie” to książka dla każdego. kto jest gotowy na zmiany i wierzy w to. ja

31.9: https://woblink.com/ebook/diabelska-dzialka-j-r-ward-154110u

Cena:


https://woblink.com/ebook/wielkie-rozpustnice-w-historii-grossmann-agnes-agnieszka-podolska-154023u

https://woblink.com/product-publication/download/154023/epub: 1

:

Cena:seksowny kłamca pdf, kazusy prawne, cham niezbuntowany, niezwykli ludzie, malecycki, teajtet, dzikie dziecko miłości, ksiazka kucharska pdf, albert espinosa, janet evanovich książki, krajewski kryminały, sposob na elfa, agnieszka korzeniowska polak, technika cyfrowa pdf, dieta przy chorobach autoimmunologicznych, voblink, jacek bocheński blog, steffen möller z żoną, sztuka kobiecości książka, damy dziewuchy dziewczyny historia w spódnicy pdf, podstawy badań społecznych babbie pdf, bajki jan brzechwa…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin