Obcy – opowiadanie erotyczne

Obcy – opowiadanie erotyczne

Autor: Slonawski Katja

On zamyka drzwi. łapie ją w talii i przyciąga do siebie. Gładzi wewnętrzną stronę jej ud i nie trzeba wiele. żeby była gotowa. Podciąga spódnicę. opuszcza rajstopy i pozwala mu pochylić siebie do przodu. w stronę umywalki. Głaszcze jej pośladki. przesuwa dwoma palcami wzdłuż warg sromowych. w przód i w tył. do łechtaczki. Doznanie wybucha w jej ciele jak płomienie.

Gdy w jej okolicy otwierają nowy bar. czuje nieodpartą potrzebę. by tam pójść. Jej namiętność zostaje na nowo obudzona do życia przez nieznajomego mężczyznę i prowokowana przez jej własną wyobraźnię. Zapach drzewa sandałowego i oliwki. który drażni jej zmysły. wydaje się znajomy. a jej świat spowija różowy blask. Szybko uzależnia się od chodzenia do baru i flirtowania z obcym. zamiast wracać do domu. do męża.

To

3.99: https://woblink.com/ebook/wielkanocne-pozadanie-opowiadanie-erotyczne-slonawski-katja-199801u

Cena:


Żelazne kamienie

Autor: Rafał Dębski

Druga. po ‚Labiryncie von Brauna’. część cyklu o Komisarzu Wrońskim.

Jedna z największych tajemnic II wojny światowej czeka na rozwiązanie…

Komisarz Michał Wroński zostaje przeniesiony na Dolny Śląsk i rozpoczyna pracę w kontrwywiadzie. Okrucieństwo. tortury. zbrodnie to świat. który jest mu doskonale znany. Tym razem stawka jest niezwykle wysoka – odnalezienie Bursztynowej Komnaty. To jednak nie wszystko.

Tam. gdzie chodzi o wielkie. tajemnicze bogactwo pojawia się chciwość. a wraz z nią bandyci. polityczne układy i szpiedzy. Dla Wrońskiego oznacza to tylko jedno – zdążyć nim inni to zrobią. a ofiar żądzy będzie więcej…

Mroczna opowieść z wielką historią w tle.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


ISBN

9788382260526: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/stara-bajka-boleslaw-prus-197617u

Cena:


ISBN

9788726208955: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/lazarz-opowiadanie-erotyczne-b-j-hermansson-199849u

Cena:nowe przygody mikolajka, darmowe ksiazki pdf, farmakologia książka pdf, silaczka test, michał rusinek żona, małgorzata bednarczyk, teksty do nauki czytania pdf, kropla nadziei michalak, coben zachowaj spokój, pobudzeni, kolańczyk prawo rzymskie pdf, rr martin gra o tron, milli dorota, poza schematem. sekrety ludzi sukcesu – malcolm gladwell, corka gliniarza pdf, green witch, po drugiej stronie muru, tak cię straciłam pdf, nicholas sparks najlepsza książka, kolorowanie według klucza, dziady cz.2, lee child sto milionów dolarów pdf…