ISBN

ISBN

9788711771044: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/szarada-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199920u

Cena:


ISBN

9788382260359: Wydawnictwo

Format

12.49: https://woblink.com/ebook/slawa-boleslaw-prus-197585u

Cena:


Nova 3: Pieprz i sól – Erotic noir

Autor: Silver Emma

Nova nie przerywa poszukiwania prawdy i sprawiedliwości. Jej dawny szef w sklepie jubilerskim niespodziewanie dzwoni. czy znalazł nową wskazówkę? Okazuje się. że Hans chce po prostu okazać swoje uznanie. a rozczarowanie Nova szybko zamienia w pożądanie. gdy spełnia się jej dawna fantazja o przespaniu się z szefem. Po powrocie do domu odkrywa. że ktoś się włamał do jej mieszkania. a Simon stoi przed otwartymi drzwiami. Jej mieszkanie jest wywrócone do góry nogami. a komputer został skradziony. Czy to seksowny Simon włamał się i ukradł jej dowody?

To trzeci odcinek serii o Novie. Pieprz i sól to nowela z gatunku erotic noir – trzymająca w napięciu fikcja z elementami erotyki.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99kazimierz sobolewski, dan simmons abominacja, wiedźmin 3 alchemia build, jacq christian, człowiek, który był czwartkiem, konkurs na żonę pdf, geografia regionalna polski kondracki pdf, psie troski pdf, książka rozmowy z bogiem, boleslaw prus kamizelka, chyłka ebook chomikuj, dziura krzyżówka, cztery glowy, rafał kuś, słownik polsko grecki fonetycznie, beria oprawca bez skazy, mroczna przepowiednia, dżuma audiobook, chodzi lisek koło drogi greń, triada platońska, dręczyciel książka, organizacja i funkcjonowanie administracji publicznej pdf…