Miłość z widokiem na morze

Miłość z widokiem na morze

Autor: Małgorzata Warda

Spacery w świetle zachodzącego słońca. Pierwsze nieśmiałe zauroczenia. niewinne flirty i niespodziewane wybuchy uczuć. Wakacje. słońce i wspomnienia.

Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej stworzyły zbiór opowieści o miłości. która przydarzyła się nad morzem. Ich bohaterki spotkają tam miłość swojego życia. czasem odważą się na krok. który zupełnie zmieni ich losy lub przeżyją chwilę zapomnienia. Niektóre z nich przywołają wspomnienia niezwykłych chwil albo ponownie odkryją to. co w ich życiu jest najcenniejsze.

Antologia ‚Miłość z widokiem na morze’ jest pełna emocji i wzruszeń. Czyta się ją jednym tchem. To doskonała pozycja wakacyjną (i nie tylko!) lekturę.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.


Pocałunki w Paryżu

Autor: Catherine Rider

Ten przedświąteczny weekend w Paryżu miał wyglądać zupełnie inaczej! Serena miała spędzić go z mamą i siostrą. wędrując śladami swoich rodziców. którzy dwadzieścia pięć lat temu wybrali się do tego miasta w podróż poślubną i przeżyli w nim magiczne chwile. Wszystko jednak potoczyło się nie tak jak trzeba i nagle dziewczyna znalazła się w wielkiej metropolii bez rodziny. za to z nieznajomym chłopakiem. Jean-Lukiem. który od razu zaczął działać jej na nerwy… Okazuje się jednak. że Serena i Jean-Luc są sobie nawzajem potrzebni. Wyruszają więc razem na ulice tętniącego przedświątecznym gwarem Paryża. Czy pośród sprzeczek narodzi się między nimi coś więcej? Czy zimna grudniowa noc rozgrzeje ich serca?

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


ISBN

9788382190724: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/strefy-kinga-chojnacka-197592u

Cena:


ISBN

9788363464356: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/trzynascie-marcin-swietlicki-189754u

Cena:


Pozwólcie nam krzyczeć

Autor: Fleszarowa-Muskat Stanisława

Młoda kobieta Magdalena zostaje skierowana do przymusowej pracy na niemieckiej prowincji. Trafia do niewielkiej miejscowości. gdzie prócz Polaków pracują także Białorusini. Ukraińcy. Francuzi i Belgowie. Pozostają pod nadzorem bawarskich pracodawców. Wśród bohaterów z obu grup są dobrzy i źli. a wojenny świat nie jest czarno-biały. Ich losy przeplatają się ze sobą pokazując przyjazne i mroczne strony ludzkich relacji. Magdalena. chcąc przetrwać w zastanej rzeczywistości. będzie zmuszona podejmować niełatwe decyzje.

Dalsze losy bohaterki zostały przedstawione w powieściach: ‚Przerwa na życie’ oraz ‚Wizyta’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 24.99szczęście diabła pdf, lee child 61 godzin, meyer chemik, stephen hawking ksiazka, mitologia audiobook, archeolog definicja dla dzieci, wypracowania chłopcy z placu broni, wiktoria znaczy zwyciestwo, książka gad, gta 5 parking policyjny, polscy najemnicy, enklawa audiobook chomikuj, czarna wrona, wolność to niewola, platon państwo, kierunki świata ćwiczenia, testy z fizyki, w transie inwestowania audiobook chomikuj, prawo konstytucyjne pdf, porazińska szewczyk dratewka, wybitnym pisarzem polskiego oświecenia był, dynastia miziołków pdf darmowy, rzymskie prawo prywatne kuryłowicz pdf, adam ferency wzrost, książki na czytnik za darmo…