ISBN

ISBN

9788381710831: Wydawnictwo

Format

31.3: https://woblink.com/ebook/odcinanie-wiezow-energetycznych-jak-uwolnic-sie-od-ograniczen-i-odzyskac-swoja-naturalna-sile-i-energie-pdf-linn-denise-142123u

Cena:


Wypracowania – Mitologia „Mity wybrane cz. I”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Mitologia „Mity wybrane cz. I”

Opisy wypracowań:

„Dar rzeki” – losy Remusa i Romulusa. Poniższe wypracowanie dotyczy mitu „Dar rzeki”. a dokładniej historii założycieli Rzymu Remusa i Romulusa. Zgodnie z powyższą legendą bracia Remus i Romulus byli synami rzymskiego boga wojny Marsa i ludzkiej kobiety Rei Sylwii. która była bratanicą króla Alby. Gdy na świat przyszły jej dzieci. król w obawie przed utratą władzy postanowił unicestwić dzieci. by te nie mogły przejąć po nim tronu. Jednak Reja nade wszystko pragnęła uchronić dzieci przed śmiercią i umieściła je w wiklinowym koszu i wyniosła nad rzekę. Wypracowanie zawiera 333 wyrazy.

Streszczenie mitu „

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-j-r-r-tolkien-wladca-pierscieni-czesc-ii-praca-zbiorowa-142458u

Cena:


Sprawy sercowe

Autor: Thomas Morris

Serce – najgłębsza tajemnica. dom duszy. esencja życia i źródło sił duchowych. Przez tysiące lat pozostawało niedostępne dla medyków zarówno ze względu na kulturowe i religijne tabu. jak i ze względów praktycznych: skoro pacjent miał pozostać żywy. serce nie mogło przestać bić – a jak operować organ pozostający w ciągłym ruchu?

Thomas Morris. ceniony dziennikarz BBC. relacjonując jedenaście przełomowych operacji. opowiada historię kardiochirurgii – dzieje porażek i triumfów. brawury. zazdrości i rywalizacji.

Od 1872 roku i zabiegu wyjęcia igły wbitej przypadkiem w pierś londyńskiego blacharza. poprzez historyczną operację usunięcia odłamka szrapnela z serca żołnierza rannego w Normandii. po hodowlę organów w bioreaktorze i protezy z drukarki 3D – opowiadana przez Thomasa Morrisa historia ludzkiego geniuszu nie jest zamknięta. a ludzkie serce wciąż kryje tajemnice i co najmniej kilka przełomów w kardiochirurgii jest jeszcze przed nami.

Przyprawiające o zawrót głowy dzieje chirurgii serca są równie ważne jak rozwój fizyki jądrowej. komputerów czy rakiet. Thomas Morris nareszcie opowiedział tę historię. jak należy – „Sunday Times”

Czytając Sprawy sercowe. czytelnik dosłownie zagląda chirurgom przez ramię. więc czasami jest to lektura dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


Wypracowania – Adam Mickiewicz „Pan Tadeusz’

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Adam Mickiewicz „Pan Tadeusz’ 

 Opisy wypracowań:

 „Pan Tadeusz” jako epopeja narodowa. Aby móc omówić powyższą tematykę trzeba najpierw przybliżyć znaczenie terminu epopeja. Poniższe wypracowanie zawiera wyjaśnienie. na jego podstawie ukazane zastają poszczególne elementy mające wpływ na określanie mianem epopei narodowej utworu „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza. Wypracowanie zawiera 445 słów.

  Dwór w Soplicowie jako centrum polszczyzny. „Pan Tadeusz” to jedno z najznakomitszych dzieł Adama Mickiewicza. Poniższe wypracowanie dokładnie opisuje Soplicowo jako centrum polszczyzny. Autor wykreował ten obraz na wzór starodawnych dworów Litewskich. jej domownicy natomiast stanowią nośniki

:

Cena:


Nieznane życie lodowców

Autor: Bjorn Roar Vassnes

Czy rzeczywiście powinniśmy bać się topniejących lodowców?

Czy Wenecji grozi zatonięcie?

Czy to możliwe. że klimat. jaki panuje na obu biegunach. ma wpływ na nasze życie?

Katastrofa klimatyczna to termin odmieniany przez wszystkie przypadki przez naukowców. Lubimy jednak myśleć. że to zwykłe naukowe gadanie. które nie ma zbyt dużego wpływu na nasze codzienne życie. Nikt z nas nie spodziewa się przecież. że od lodowców zależy to. co dzisiaj zje na obiad.

Bjorn Vassnes zabiera czytelnika w ekscytującą i intrygującą podróż przez historię lodu. z którego pochodzi wszelkie życie na Ziemi. Podczas tej wyprawy dowiesz się. jak lód z kół podbiegunowych jest powiązany z życiem wszystkich mieszkańców planety – od słonecznej Kalifornii prz

26.9: https://woblink.com/ebook/klub-samobojcow-rachel-heng-142131u

Cena:


ISBN

9788381255462: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/dwunastu-justin-cronin-zbigniew-k

Cena:allen carr jak skutecznie rzucić palenie, piotr zychowicz sowieci, michael connelly książki, artykuły henrykowskie co to, wzmacnianie konstrukcji żelbetowych, zorza polarna książka, grek byłem gangsterem, lee child zgodnie z planem, błogosławieni którzy naśladują jezusa, zarządzanie jakością z przykładami, cechy osobowościowe, oblicza geografii 1 maturalne karty pracy zakres rozszerzony, tatarkiewicz historia filozofii tom 2 pdf, entj zawody, bon czy ton audiobook, wiedźmin ostatnie życzenie ebook, malum amo jones, przemiana franz kafka…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin