Świat na TAK!

Świat na TAK!

Autor: Robert B Cialdini

W życiu codziennym każdy z nas chciałby częściej słyszeć słowo „tak”. „Tak” łączy nas z innymi. Otwiera zamknięte drzwi. Choć „tak” jest prostym słowem. nie znaczy to wcale. że łatwo jest zapewnić sobie to. by słyszeć je od innych. A przynajmniej bez znajomości określonych aspektów procesu perswazji.

Niniejsza książeczka. Świat na TAK!. pełna mądrych. przydatnych informacji oraz praktycznych rad i wskazówek. których udzielają autorzy – mistrzowie sztuki wywierania wpływu i perswazji – jest idealnym poradnikiem dla każdego. kto pragnie dla siebie od świata czegoś więcej.

Składa się z 21 praktycznych rozdziałów. z których każdy omawia sposób. w jaki możesz zwiększyć szanse na to. by dana osoba zgodziła się na twoją prośbę lub s

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 49.9


Trzy kroki od siebie

Autor: Rachael Lippincott

Czy wyobrażasz sobie. że się zakochujesz. choć nie wolno ci nawet dotknąć drugiej osoby? Jedyną szansą Stelli na przeżycie są nowe płuca. Życie dziewczyny to ciągłe pobyty w szpitalu. przyjmowanie leków i oczekiwanie na przeszczep. W tym czasie musi zachować bezpieczną odległość od wszystkich. żeby nie narażać układu odpornościowego osłabionego nieustanną walką z zakażeniami i antybiotykoopoornymi bakteriami. Bez żadnych wyjątków.

Will już dawno porzucił nadzieje na wyleczenie. Gdy tylko skończy osiemnaście lat i będzie mógł decydować o sobie. zamierza skończyć ze szpitalem. lekami i drenażem. Marzy o podróżach i poznawaniu świata.

Stella wie. że powinna się trzymać od Willa z daleka. Wystarczy jeden oddech. jeden pocałunek. by jedno zaraziło drugie. Oboje są świadomi. że mogą umrzeć. Ale im więcej czasu spędzają w swoim towarzystwie na szpitalnych korytarzach. tym bardziej narzucony z góry dystans przypomina nieludzką karę.

Czy trochę bliskości to naprawdę wyrok śmierci dla nastolatków? Czy można uleczyć złamane serce? Dramat romantyczny o nieuleczalnej chorobie. jaką jest mukowiscydoza. i miłości. która rozkwita pomimo zakazów.

Przebój filmowy wytwórni CBS Films i Lionsgate w kinach wiosną. W rolach głównych zobaczymy gwiazdę Riverdale Cole’a Sprouse’a oraz znaną z takich produkcji jak Gorzka siedemnastka i Split Haley Lu Richardson.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 29


ISBN

9788366338012: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/tam-gdzie-ptak-spiewa-najlepiej-alejandro-jodorowsky-147282u

Cena:wojownicy tom 5, podstawy pielęgniarstwa pdf, katarzyna gryga, analiza badań, sytuacje graniczne, kamil janicki książki, dishonored 2 poradnik, mikrobiologia techniczna tom 1 pdf, italia polonia, autorzy starego i nowego testamentu, aleksandra wiktorowska, ginekologia bręborowicz, polska sztuka współczesna, współczesne systemy polityczne żmigrodzki pdf…