Niezwykły rodzic

Niezwykły rodzic

Autor: Beata Pawłowicz

Każdy rodzic odczuwa czasem bezradność lub wychowawczą niemoc. Próbuje tłumaczyć. prosić. zakazywać i… nic. Dziecko nie słucha się lub odpowiada opryskliwie. Czasem pojawiają się poważniejsze problemy. wtedy zamyka się w sobie. cierpi na zaburzenia odżywiania lub jest agresywne. Wówczas rodzice pytają siebie: „Może to moja wina? Może nie jestem dobrym rodzicem?”.

Warto w takiej sytuacji skorzystać z rad doświadczonego psychologa dziecięcego. W wielu wypadkach okazuje się. że trudne problemy mają całkiem proste rozwiązania.

 • Co robić. gdy rozrabia maluch. a jak postępować. gdy robi to dziecko starsze?
 • W jaki sposób komunikować się z nim komunikować?
 • Jak pogodzić szczęśliwe dzieciństwo z przygotowaniem go do życia we współczesnym świecie?
 • 1:

  Cena:


  Ale kosmos!

  Autor: Stuart Clark

  Książka Ale kosmos! w dziesięciu pasjonujących rozdziałach przedstawia historię badań kosmosu i teorii fizycznych próbujących opisać jego zagadki. a także zdaje relację z najnowszych odkryć. które być może zmuszą nas do napisania podręczników od nowa. 21 marca 2013 roku Europejska Agencja Kosmiczna opublikowała mapę poświaty po Wielkim Wybuchu związanym z mikrofalowym promieniowaniem tła. Mapa zawiera anomalie. które rzucają wyzwanie naszemu wyobrażeniu wszechświata. Zmusza nas to do przewartościowania znanych nam dotąd pojęć. a może nawet do skonstruowania nowego modelu wszechświata. Stuart Clark zastanawia się. czy sformułowane przez Newtona prawa i teoria grawitacji muszą zostać napisane od nowa. Czy ciemna materia i ciemna energia są złudzeniem? Czy kiedykolwiek dowiemy się. co stało się przed Wielkim Wybuchem? Co znajduje się na dnie czarnej dziury? Czy istnieją wszechświaty przekraczające nasze własne? Czy istnieje czas? Czy niezmienne dotąd prawa fizyki mogą się zmienić? Dr Stuart Clark jest członkiem Royal Astronomical Society. autorem bloga „Across the Universe”. który ukazuje się pod szyldem „Guardiana”. oraz pisze artykuły do magazynu „New Scientist”. Jego książki przetłumaczono na 20 języków.

  Wydawnictwo: Feeria

  Cena: 34.9  gretl pobierz za darmo po polsku, zatracenie osamu dazai, ktoś kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii, oskar i pania róża opracowanie, droga icemana, islam jedenasta plaga, jurgen thorwald ginekolodzy, kresy wschodnie wołyń, biblioteka on line, kapitał hybrydowy, droga do wyzwolenia. scjentologia hollywood i pułapki wiary lektor pl, vi keeland pdf, szanowny panie gistapo, osho polska, atak paniki showmax, stanisław rospond, corpus paulinum…