Czarna skrzynka

Czarna skrzynka

Autor: Michael Connelly

21 powieść Michaela Connely’ego z detektywem Harrym Boschem.

 

Analiza balistyczna pocisku. będącego dowodem w świeżo popełnionej zbrodni. pozwala Harry’emu Boschowi powiązać ją z niewyjaśnionym morderstwem młodej fotoreporterki. relacjonującej zamieszki w Los Angeles dwadzieścia lat wcześniej. Detektyw początkowo zajmował się tą sprawą. później jednak przejął ją inny wydział i ostatecznie akta trafiły na półkę. Nowe dowody wskazują. że śmierć sprzed lat nie była przypadkowym aktem przemocy. lecz zaplanowaną zbrodnią. a co więcej – częścią większej intrygi. Harry rozpoczyna poszukiwania „czarnej skrzynki” – dowodu. który pomoże mu połączyć obie sprawy i złożyć do kupy wszystkie elementy układanki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena:


ISBN

9788324070008: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/dieta-clear-skin-nina-nelson-ronda-nelson-143673u

Cena: Ronda Nelson


ISBN

9788324593316: Wydawnictwo

Format

32.92: https://woblink.com/ebook/pancerne-serce-jo-nesb-mariusz-banachowicz-8708u

Cena:


Bajki krasnoludzkie

Autor: Małgorzata Lisińska

Zbiór opowiadań (obrazoburczych przeważnie). których bohaterami są członkowie zacnego rodu Yudherthardere! Kochasz Sodiego. wkurza Cię Yasa? Pokochasz Benerię i jej potomków!

Bez kompleksów. bez kompromisów i bez namysłu dzielne krasnoludy (i krasnoludka) stawiają czoła wyzwaniom. którym nie sprostaliby najwięksi herosi Krainy. Nie straszne im duchy. pierwotni magowie. pradawne moce. wiedźmy. czy nawet królowa przedkładająca nad uciechy łożnicy łańcuchy i pejcze!

Z odwagą w sercu i pieśnią (lub przekleństwem) na ustach ród Yudherthardere zapisuje się w historii Krainy!

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 29.99


Dzień sznura. Opowieść rewolucyjna o dawnej Warszawie

Autor: Adam Podlewski

Upalne lato 1831. Wojska powstańcze cofają się na wszystkich frontach. a korpus Paskiewicza przekracza Wisłę. aby zaatakować Warszawę od zachodu. W wojsku rosyjskim szaleje zaraza. ale pierwsi chorzy padają też pośród powstańców. a także mieszkańców stolicy.

Porucznik Jacek Olszowski. weteran wojen napoleońskich i pierwszy prywatny detektyw Warszawy. znów zaciąga się do wojska i walczy w obronie kraju. Zostaje jednak aresztowany pod zarzutem zabójstwa towarzysza broni.

Wrzucony do więzienia razem z oskarżonymi o zdradę sprawy narodowej agentami tajnej policji. czeka na proces. Uratować go musi Natalia Piotrowska. jego kochanka. poetka i muza powstańcza. Nie zostało jej wiele czasu – epidemia cholery zbiera krwawe żniwo. a warszawska ulica domaga się powi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 33.93


Boska proporcja

Autor: Piotr Borlik

Matka to skarb. a miejsce skarbu jest głęboko pod ziemią.

W zamkniętej dla zwiedzających palmiarni parku Oliwskiego zostają znalezione zaaranżowane. w sposób równie makabryczny jak piękny. zwłoki dziewczyny. Człowiek odpowiedzialny za remont obiektu znika. a na miejscu zbrodni jako jeden z pierwszych pojawia się Robert Mazur – zabójca po wyroku będący pod stałą kontrolą terapeuty.

Sprawę bada komisarz gdańskiej policji Agata Stec. której alkohol. kac i pobudka w obcym łóżku nie są obce. Żyje pracą. przeklina i całkiem nieźle radzi sobie w środowisku zdominowanym przez mężczyzn. choć nieustannie. jako przełożona grupy śledczej. musi znosić seksistowskie przytyki. Agata nie przepada za pracą zespołową. a za jedynego przyjaciela uważa starszego brata – znanego ps

39.9: https://woblink.com/ebook/milosc-leczy-rany-katarzyna-bonda-173306u

Cena:


Warszawianka

Autor: Żmiejewska Ida

Akcja powieści rozgrywa się w Warszawie. w 1885 roku. Oś intrygi stanowi śledztwo w sprawie śmierci znanego adwokata. którego pewnej listopadowej nocy zamordowano w miejskim burdelu. Sprawę – wraz z sędzią śledczym – prowadzi młody rosyjski policjant. który zaledwie przed kilkoma dniami przyjechał do Warszawy z Petersburga. Policjant podczas wykonywania obowiązków. poznaje córkę zmarłego; mimo początkowej niechęci. między młodymi nawiązuje się nić porozumienia. która z czasem przeradza się w poważne uczucie. Problem tkwi jednak w tym. że panna ma narzeczonego-socjalistę. który czeka w Cytadeli na proces. zaś związki polsko-rosyjskie są w Nadwiślańskim Kraju uznawane niemal za zdradę…

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 16.5


ISBN

9788380696495: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/zloty-sen-grazyna-jeromin-galuszka-16523u

Cena:misiołek, statystyka z, bolkowski elektrotechnika pdf, nikodem marszalek, 5 lat kacetu pdf, audiobook księgi jakubowe, adam dyrda, był sobie chłopczyk, słownik pojęć medycznych, wszechświat w twojej dłoni, spotkanie nad morzem test, peter wohlleben sekretne życie drzew, człowiek współczesny, wiktoria znaczy zwyciestwo, neonatologia szczapa, zbigniew mikołejko żona, tylko nie mów nikomu do pobrania, na tropie zbrodni, agent fundacji, książka ten dzień pdf, pies stalina…