Obserwuję cię

Obserwuję cię

Autor: Teresa Driscoll

Kiedy Elle Longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami. nie widzi w tym nic niepokojącego. dopóki nie dowiaduje się. że właśnie opuścili więzienie. Natychmiast odzywa się w niej instynkt macierzyński. ma syna w podobnym wieku. Ostatecznie przenosi się do innego wagonu. nie chcąc się wtrącać. Nazajutrz okazuje się jednak. że jedna z dziewczyn. Anna. zaginęła. Elle zgłasza się na policję.

Po roku Anna ciągle jest uznana za zaginioną. a Elle zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Tropy prowadzą do matki zaginionej dziewczyny. jednak podejrzenia wynajętego detektywa skupiają się na innych członkach rodziny i przyjaciołach. którzy najwyraźniej mają coś do ukrycia. Za to wszyscy bacznie obserwują Elle.

Świetnie skonstruowana intryga i znako

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32844/epub

1:

:

Cena:


Naznaczeni śmiercią

Autor: Veronica Roth

Na jednej z planet w odległej galaktyce żyją dwa nienawidzące się wzajemnie i walczące o władzę ludy. Losy Cyry i Akosa splatają się brutalnie. Początkowa wrogość przeradza się we wzajemne ukojenie. Kiełkujące uczucie wymaga zaprzeczenia dawnym relacjom. obsesjom. wyobrażeniom. Naznaczeni śmiercią. naznaczeni stratą. Wyzwoleni przez miłość.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 38wolny wybór, anatomia człowieka książka pdf, karolcia ebook, drzewo do samego nieba pdf, pediatria obuchowicz, biohacking, marek nowakowski książki, krzysztof prendecki, blanka lipińska pdf, fińskie dzieci uczą się najlepiej pdf, alan i barbara pease, o miłości wroga, mankell książki, krzysztof kęciek, this is the police 2, witkiewicz szewcy…