Nieznajoma

Nieznajoma

Autor: Dickson Allison

Wciągająca mieszanka rodzinnych sekretów i zaskakujących zwrotów akcji rodem z Hitchcocka. Fani ‚Kobiety w oknie’ będą zachwyceni!

Phoebe Miller nie jest pewna. kiedy pierwszy raz zobaczyła ten stary gruchot zaparkowany przed jej domem. Ale wie. że pojawia się regularnie. I że to nic dobrego. Kim jest tajemniczy kierowca i co go tak interesuje w przygnębionej. nudnej pani domu. która topi smutki w kolejnych butelkach wina i pudełkach lodów?

No cóż. Phoebe wkrótce się dowie. I gorzko tego pożałuje.

Gdy do domu po sąsiedzku wprowadzają się Napierowie. życie pani Miller znowu staje się ekscytujące. Vicki Napier wydaje się idealną kandydatką na przyjaciółkę od serca. a jej przystojny syn Jake. który lada moment rozpocznie studia. wart jest grzechu. W końcu kto powiedział

40.99: https://woblink.com/ebook/okragly-stol-jan-skorzynski-146310u

Cena:


Więzy krwi

Autor: Hanna Greń

Kiedy tracisz rodzinę. tracisz wszystko… 

W Świercznicy znalezione zostaje ciało Wioletty Kamińskiej. Dziewczyna została zgwałcona i uduszona. a pomimo śladów biologicznych pozyskanych z jej ciała nie zdołano ustalić sprawcy. Nie wiadomo też. w jakim celu Kamińska przyjechała z drugiego końca Polski do tej małej górskiej wsi. 

Mieszkańcy Świercznicy są mało rozmowni. co od razu wzbudza podejrzenia miejscowego policjanta. a ten postanawia do całej sprawy zaangażować Dionizę Remańską.

Była policjantka już wkrótce przekonuje się. że miejscowi kłamią. gdy tylko rozmowa schodzi na osobę Kamińskiej. Typuje więc podejrzanych i rozpoczyna śledztwo. które wstrząśnie całą okolicą i sprawi. że życie mieszkańców spokojnej dotąd miejscowości już nigdy nie będzie takie samo.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 14.25


Petersburg

Autor: Joanna Czeczott

W delcie Newy nad Zatoką Fińską leży miasto niezwykłe. Piotrogród. Leningrad. Petersburg. Dla jednych rajska kraina swobody i oaza nowoczesności. dla innych miejsce bolesnych wspomnień. od których nie ma ucieczki.

Joanna Czeczott prowadzi nas ulicami Petersburga. splatając przeszłość i teraźniejszość tego niezwykłego miasta. Car Piotr I. żelazną ręką pchający zacofaną metropolię w stronę Zachodu. Dyrektor petersburskiego teatru. który w żółtym trykocie postanawia dołączyć do trupy baletowej. Zrozpaczone matki. odwiedzające swoich synów w areszcie. Bananowe pokolenie lat 80.. rozkochane w Putinie i pieniądzach swoich rodziców.

„Petersburg” to przewodnik po miejscu. które pomimo niezliczonych klęsk i wojen. zawsze podnosiło się z upadku i z nadzieją spoglądało w przyszłość.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9totem inteligencki, mięśnie dna miednicy pdf, minecraft blokopedia, jak jest w czyśćcu, zachowanie etyczne, lou duva książka, niesamowite przygody dziesięciu skarpetek pdf download, etyka zawodu psychologa pdf, david bosc, biochemia harpera ilustrowana, robert galbraith, nowoczesność epoka, ksiazka zly, robert tracz, góry żmijowe, teoria urbanistyki w projektowaniu i planowaniu miast pdf, przyjdzie mordor i nas zje czyli tajna historia słowian, masa audiobook, darmowa biblioteka online…